0 کالا در لیست مقایسه

تلویزیون سامسونگ 46H7790

گارانتی سام سرویس

هزینه 0 ریال

امتیاز کاربران از 0 رای امتیاز کاربران
به من اطلاع بده مقایسه کن
ارسال به دوستان

برای مشاهده سایز بزرگتر ماوس را حرکت دهید

مشخصات فنی


اطلاعات کلی:LED - سایز 46 اینچ تخت
مشخصات تصویر:تکنولوژی سه بعدی کیفیت تصویر Full HD
مشخصات صدا:40W
تیونر تلویزیون:DVB-T - تصویر در تصویر
ورودی ها:HDMI USB Component Composite LAN ورودی تیونر
امکانات:دارای شبکه بی‌سیم (Wi-Fi) - دارای OSD Language - تله تکست - بازی - دارای امکاناتی دیگر مانند: - دارای تنظیم نقطه ای نور پیشرفته - دارای قابلیت نصب دوربین - دارای کنترل صوتی فارسی - دارای پردازنده چهار هسته ای - دارای قابلیت نمایش دو محتوا در یک تصویر - دارای قابلیت روشن شدن آنی - دارای قابلیت اشتراک گذاری هوشمند

همانند نوآوری، بازآفرینی یکی از اتفاق‌های مورد علاقه سامسونگ است. اگر به خاطر داشته باشید در سال 2010 سامسونگ با تلویزیون‌های هوشمند ES خود و سری 8 نبوغ زیادی به کار برد و امسال به باز تولیدی از همان جنس طراحی در سری 7 خود خاطره خوب محصول هوشمند خود را زنده کرده است.
این تلویزیون Full HD که به وسیله پردازنده ای چهار هسته ای سریع عمل می‌کند قادر است تا تصاویر سه بعدی را به وسیله عینک نمایش دهد. این تلویزیون با و بدون سیم به اینترنت متصل می‌شود و به وسیله چهار ورودی HDMI و سه درگاه USB در کنار ورودی‌های همیشگی کامپوزیت و کامپوننت به همراهی خروجی‌های متداول صدا طیف گسترده ای از درگاه های ارتباطی را در خود جای داده است.
کیفیت تصویر این تلویزیون Full HD است و به همراه عینک‌های Active می‌تواند تا فیلم‌های سه بعدی را نمایش دهد. تصویر خوب این تلویزیون جزو نکات قوت آن به حساب می‌آید و مجموعه متنوعی از درگاه های ارتباطی را نیز به همراه خود دارد که شامل چهار ورودی HDMI، سه درگاه USB، خروجی‌های صدا، ورودی کامپوزیت و کامپوننت تصویر، درگاه LAN و Wi-Fi داخلی است.
این تلویزیون از خانواده تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ است و به وسیله ریموت کنترل هوشمند تازه سامسونگ هدایت می‌شود.
اطلاعات کلی
نوع
تلویزیون سامسونگ 46H7790
LED
اندازه صفحه نمایش
تلویزیون سامسونگ 46H7790
46 اینچ
نوع صفحه نمایش
تلویزیون سامسونگ 46H7790
تخت
مشخصات تصویر
تکنولوژی سه بعدی
تلویزیون سامسونگ 46H7790
کیفیت صفحه نمایش
تلویزیون سامسونگ 46H7790
Full HD
رزولوشن تصویر
تلویزیون سامسونگ 46H7790
1080 × 1920
نسبت تصویر
تلویزیون سامسونگ 46H7790
16:9
مشخصات صدا
تعداد بلندگو
تلویزیون سامسونگ 46H7790
3 بلندگو
توان خروجی صدا
تلویزیون سامسونگ 46H7790
40W
سیستم های صوتی
تلویزیون سامسونگ 46H7790
Dolby MS10
DTS 
3D Sound
تیونر تلویزیون
مشخصات تیونر
تلویزیون سامسونگ 46H7790
دیجیتال
قابلیت DVB-T
تلویزیون سامسونگ 46H7790
تصویر در تصویر
تلویزیون سامسونگ 46H7790
تعداد تیونر تصویر در تصویر
تلویزیون سامسونگ 46H7790
1 تیونر
ورودی ها
ورودی HDMI
تلویزیون سامسونگ 46H7790
تعداد ورودی HDMI
تلویزیون سامسونگ 46H7790
4 پورت
ورودی USB
تلویزیون سامسونگ 46H7790
تعداد ورودی USB
تلویزیون سامسونگ 46H7790
3 پورت
ورودی Component
تلویزیون سامسونگ 46H7790
تعداد ورودی Component
تلویزیون سامسونگ 46H7790
1 پورت
ورودی ویدئو Composite
تلویزیون سامسونگ 46H7790
وروردی ویدئو Composite
تلویزیون سامسونگ 46H7790
1 پورت
ورودی S-Video
تلویزیون سامسونگ 46H7790
ورودی PC
تلویزیون سامسونگ 46H7790
ورودی CI-Slot
تلویزیون سامسونگ 46H7790
پورت LAN
تلویزیون سامسونگ 46H7790
پورت RS-232C
تلویزیون سامسونگ 46H7790
ورودی تیونر
تلویزیون سامسونگ 46H7790
خروجی ها
خروجی Video
تلویزیون سامسونگ 46H7790
خروجی Audio
تلویزیون سامسونگ 46H7790
خروجی هدفون
تلویزیون سامسونگ 46H7790
امکانات
شبکه بی‌سیم ( Wi-Fi )
تلویزیون سامسونگ 46H7790
OSD Language
تلویزیون سامسونگ 46H7790
تله تکست
تلویزیون سامسونگ 46H7790
بلوتوث
تلویزیون سامسونگ 46H7790
بازی
تلویزیون سامسونگ 46H7790
منبع تغذیه
تلویزیون سامسونگ 46H7790
AC


امکانات دیگر
تلویزیون سامسونگ 46H7790
- دارای تنظیم نقطه ای نور پیشرفته
- دارای قابلیت نصب دوربین
- دارای کنترل صوتی فارسی
- دارای پردازنده چهار هسته ای
- دارای قابلیت نمایش دو محتوا در یک تصویر
- دارای قابلیت روشن شدن آنی
- دارای قابلیت اشتراک گذاری هوشمند
اقلام همراه تلویزیون
تلویزیون سامسونگ 46H7790
- ریموت کنترل هوشمند
- چهار عدد عینک سه بعدی
- دفترچه راهنما


تلویزیون سه بعدی چیست؟
وقتی صحبت از تلویزیون سه بعدی 3D  می شود منظور همان تلویزیون HD  با سازگاری سه بعدی می باشد. این سازگاری نوعی ویژگی خاص است که از سال 2010 بر روی تلویزیون های LCD ، LED  وپلاسما قابل اجرا می باشد و به این تلویزیون ها اجازه می دهد تا ویدئوهای ساخته شده خاص سه بعدی را با استفاده از ابزار خاص خود که منبع دستگاه سه بعدی  و عینک سه بعدی نامیده می شود، مشاهده کنند. تلویزیون های سه بعدی چگونه کار می کنند؟

یک صفحه نمایش ، محتوای تصویر سه بعدی را در دو تصویر مجزا از یک صحنه همزمان نمایش می دهد، طوری که یک تصویر به چشم راست و دیگری به چشم چپ می رسد. زمانی که بدون استفاده از عینک تصویر را مشاهده می کنیم تصاویر با یکدیگر ادغام می شوند و تصویر تار و مبهم را ایجاد میکنند که به درستی قابل مشاهده نمی باشد. زمانی که بینندگان از عینک استفاده کنند، این تصاویر را به صورت یک تصویر سه بعدی یا ترکیبی مشاهده می کنند. این سیستم مبنی بر پدیده درک بینایی می باشد که بینایی سه بعدی نام دارد، بنابراین تصویر سه بعدی تنها مانند عکسی سه بعدی از زندگی واقعی می باشد. محتوای نمایش سه بعدی ازمحتوای استاندارد HD در برخی موارد دارای تفاوت هایی می باشند.


از تلویزیون های هوشمند چه می دانیم؟
تلویزیون های هوشمند یا اسمارت در کل به تلویزیون هایی اطلاق می شود که با اتصال به اینترنت کامل شده و تکنولوژی تقاربی بین کامپیوتر و تلویزیون با یک سری ویژگی های خاص را دارا می باشند. جدا از سایر خصلت های تلویزیون های عادی نیاز به اتصال به اینترنت دارد تا امکان اجرای ویژگی های منحصر به فرد را داشته باشد.

 

تلویزیون های هوشمند را نباید با تلویزیون های اینترنتی (Internet TV)، اینترنت پروتکل (IPTV ) ، یا تلویزیون کابل شبکه ای (Web TV) اشتباه گرفت. منظور از تلویزیون های اینترنتی (Internet TV) ، در اصل همان دریافت محتوای تلویزیون از طریق اینترنت جهت جایگزینی سیستم و برنامه های قدیمی (از طریق امواج terrestrial ، کابل یا ماهواره) می باشد.( گرچه اینترنت نیز خود به این روش ها دریافت می شود). تلویزیون اینترنت پروتکل (IPTV) یکی از پدیده های تکنولوژی تلویزیون اینترنتی می باشد که دارای استاندارد کاربری برای تمامی رسانه های تصویری می باشد.  تلویزیون های کابل شبکه ای (Web TV) اصطلاحی است که جهت کاربری برنامه های یک سری از شرکت های خاص و جداگانه ایجاد شده تا از طریق اینترنت امکان پخش در تلویزیون را داشته باشند.
در تلویزیون های هوشمند، سیستم اجرایی از طریق دستگاه گیرنده دیجیتال تلویزیون (set-topbox) عمل می کند. اپلیکشین های مربوط به سیستم را می توان درون دستگاه بارگذاری کرد یا از طریق app store یا app marketplace نصب کرده یا به روز رسانی کرد. این روش همانند روش های اجرایی نرم افزارهای تلفن های هوشمند می باشد.
تکنولوژی که تلویزیون های هوشمند را قادر به اجرای خاص آن میکند در ابزارهای خارجی همچون دستگاه گیرنده دیجیتال، پخش کننده های Blu-ray، کنسول پایه بازی، پخش کننده های دیجیتال رسانه ای، سیستم های تلویزیون هتل ، و دیگر شبکه های متصل به ابزار تاثیر گذار که از خروجی های صفحه نمایش تلویزیون بهره می گیرند ، تشکیل شده است.این ابزارها به بینندگان امکان جستجو، پیدا کردن و نمایش ویدئوها، فیلم ها، عکس ها و موارد دیگر را از کانال های تلویزیون های کابلی ، شبکه های ماهواره ای یا درایوهای ذخیره اطلاعات را می دهد.

مفهوم تلویزیون های هوشمند در نمایش

تلویزیون هوشمند ابزاری است که فرا از یک  دستگاه تلویزیون بوده و  قابلیت اتصال پیشرفته تر به اینترنت یا دستگاه گیرنده دیجیتال را دارد. این طور برداشت می شود که تلویزیون های هوشمند نوعی وسیله اطلاعاتی یا سیستم کامپیوتری  می باشد  که از طریق کامپیوترهای موجود در دستگاه تلویزیون کنترل می شود. طوری که تلویزیون هوشمند اغلب به کاربر این اجازه را می دهد تا اپلیکیشن های بیشتر و پیشرفته تری را نصب و اجرا نماید یا از طریق اتصال بر اساس پلت فرم های خاص تلویزیون های هوشمند،  سیستم اجرایی و سیستم اجرایی تلفن همراه کامل را با ااستفاده از پلت فرم سازندگان اپلیکشن ها اجرا کنند .
پلت فرم های تلویزیون های هوشمند یا میان افزار یک بسته پیشرفته نرم افزار می باشد که سازندگان نرم افزارهای تلفن های هوشمند آن را طراحی کرده و بعد از نصب و اجرا بر روی تلفن های همراه بر روی تلویزیون های هوشمند نیز امتحان می شود.

مزایای تلویزیون هوشمند چیست؟

امروزه مدرن ترین قابلیت ها در تلویزیون های هوشمند مشاهده می شود، و واقعا اگر تلویزیون هوشمند نداشته باشید حسابی به شما سخت می گذرد. با این تلویزیون های فقط اتصال به اینترنت برای تماشای تلویزیون نیست بلکه با اتصال آنلاین قادر خواهید بود از بسیاری از مزایای دیگر نیز استفاده کنید.

اپلیکیشن ها: 
برخی از برنامه ها درون تلویزیون تعبیه شده است اما سایر برنامه ها را می توانید به راحتی از یک app store دانلود کنید.  همچنین امکان تماشای فیلم از Netflix و Amazon برنامه هایی همچون BBC iPlayer و شبکه های اجتماعی همچون فیس بوک و توییتر و یوتیوب وجود دارد. 

جستجوی اینترنت:
بیشتر مدل های تلویزیون هوشمند قابلیت جستجو کردن شبکه های اینترنتی را دارند و امکان نمایش صفحات اینترنت، تصاویر و ویدئوها را در صفحه نمایش بزرگ وجود دارد. البته ضعفی در عدم نمایش ایمیل و پردازش کلمات وجود دارد. به دلیل امنیت داشتن اطلاعات خصوصی درون اینترنتی پیشنهاد می شود از این تلویزیون برای اطلاعات شخصی استفاده نشود.
سرویس های اضافی: 
تلویزیون های هوشمند اغلب دارای سرویس اضافی برای رقابت با یکدیگر می باشند. از جمله تصویر تصویر قابل تنظیم کردن و پیشنهادهایی برای دیدن موارد انتخابی بر اساس علایق شخصی شما. بعضی از این موارد کاربردی بنظر می رسند اما بسیاری از انها بنظر فریب کاری بنظر می آید.

سرعت اینترنت مناسب
در وصرتی که می خواهید فیلم تماشا کنید قطعا نیاز به سرعت بالای اینترنت دارید.  پس بهتر است بسته نا محدود اینترنت خریداری کنید  زیرا با وجود بسته محدود اینترنت قادر به دریافت اطلاعات  تغییرات اضافی در حین فیلم نگاه کردن نخواهید بود. و هزینه اضافی بابت شارژ مجدد اینترنت پرداخت نکنید.

امنیت اینترنت
طبق مدارک موجود یک تلویزیون هوشمند در برابر حملات اینترنتی آسیب پذیر می باشد.با تلاش موفق شدیم برخی از باگ ها را به طور تصادفی پیدا کنیم و ویدوئوها به عنوان مدرک موجود می باشد. همچنین طبق مدارک موجود امکان روت کردن دستگاه نیز برای نصب برنامه های غیر مجاز، دسترسی و تعیین پیکربندی اطلاعات برای ریموت کنترل، دسترسی و تعیین فایل ها بر روی تلویزیون و اتصال درایوهای USB، دسترسی دوربین و میکروفون  وجود دارد. اگرچه بسیاری از شرکتها سخت در حال تلاش برای پیدا کردن راه حل برای حل این مشکل و نصب آنتی ویروس های پیشرفته تر هستند. در حال حاضر فقط یک نرم افزار برای تلویزیون های هوشمند وجود دارد. 


 پردازنده  دوهسته ای در تلویزیون سامسونگ انجام همزمان چند کار را به سرعت ممکن می سازد

<
سرعت های بالاتر پردازش پردازنده دوهسته ای این امکان را فراهم می سازد تا به طور همزمان به انجام چند کار بپردازید، به عنوان مثال، در حالیکه یک برنامه را دانلود می کنید، برنامه دیگری را اجرا و استفاده نمایید. این پردازنده شما را قادر می سازد از طریق گزینه «تاریخچه موارد اخیر» با سرعت بیشتری در اینترنت گشت و گذار کنید، در حالیکه به انجام بازی یا اجرای برنامه های تلویزیونی که اخیراً باز کرده اید نیز می پردازید.

کشف دنیای واقعی جدید با کیفیت فول اچ دی در تلویزیون های سامسونگ

سطح جدید و برتر واقعیت سرگرمی های خانگی را تجربه کنید که تاکنون مشابهی نداشته است. تلویزیون هوشمند سامسونگ شما به دلیل دارا بودن دقت تصویری دو برابر تلویزیون های اچ دی معمولی، لذت تماشای بینظیری می آفریند که شما را از مرز صفحه تلویزیون فراتر برده و در تصاویر نفسگیر خود غوطه ور خواهد ساخت. اگر ساختار غنی و سرزنده تصاویر فول اچ دی را تجربه کنید، برنامه های تلویزیونی و فیلم های دلخواه تان دیگر هرگز مانند گذشته نخواهند بود. واقعیت را با تصاویری با وضوح بسیار بالا تجربه کنید.

فیلتر کردن نویز برای افزایش لذت تماشا در تلویزیون سامسونگ


تصاویری به شفافیت شیشه را با فناوری Clean View (تصویر صاف) سامسونگ در تلویزیون خود تجربه کنید. با کمک فناوری حذف خودکار نویز موسوم به تصویر صاف، نویزهای دیجیتالی و آنالوگ از صفحه نمایشگر حذف می گردند. فیلتر حذف نویز آنالوگ با حذف نویز بصری از هر دو نوع منابع فرستنده هوایی و کابلی کیفیت تصویر تلویزیون را بهبود می بخشد. در جای خود لم داده و در کمال آرامش به تماشای تلویزیون با بهترین وضوح تصویر بنشینید.

تماشای مسابقات ورزشی با بهترین کیفیت ممکن در تلویزیون سامسونگ

با تلویزیون سامسونگ می توانید مسابقات ورزشی را در حالی که راحت در منزل خود نشسته اید، با بهترین کیفیت ممکن تماشا کنید. حالت ورزشی این امکان را برای شما فراهم می سازد تا قابلیت های مختلف تلویزیون را یکجا استفاده کنید و برای فعال سازی همزمان آنها یک میانبر تعریف نمایید. کیفیت صدا و تصویر را به نحو دلخواه خود بهبود بخشید و اگر صحنه ای را از دست دادید، بازی را مجدداً پخش کنید و از طریق قابلیت تلویزیون اجتماعی (Social TV)، هیجان مسابقات ورزشی را با دوستان و و اعضای خانواده به اشتراک بگذارید.

رنگ های زنده تر برای تصاویری بهتر در تلویزیون سامسونگ

قابلیت بهبود دهنده گسترده رنگ پلاس (Wide Color Enhancer Plus) سامسونگ با بهره گیری از یک الگوریتم پیشرفته ارتقای کیفیت تصویر می تواند کیفیت تصاویر را افزایش داده و جزییات پنهان را آشکار سازد. حالا می توانید با کمک قابلیت بهبود دهنده گسترده رنگ پلاس، رنگ ها را درست همانطور که باید دیده شوند تماشا کنید.

طراحی شده برای حداکثر جذابیت با تماشای تلویزیون سامسونگ

طرح One Design تلویزیون های سامسونگ لذت تماشا را به حداکثر ممکن ارتقا داده و فضای داخلی خانه شما را نیز زیباتر می سازد. طرح One Design با زیبایی هرچه تمام تر حاشیه فوق باریک تلویزیون ال ای دی را با پانل تصویری آن در هم می آمیزد تا چیزی مانع تجربه لذت تماشای تمام عیار تلویزیون نباشد.

حفظ ارتباط با به اشتراک گذاری محتوا با تلویزیون سامسونگ

با استفاده از قابلیت AllShare سامسونگ، محتویات را به طور پیوسته در میان تمامی دستگاه های متصل خود به اشتراک بگذارید. AllShare این امکان را فراهم می سازد تا عکس ها، فیلم ها و آهنگ ها را از گوشی هوشمند، تبلت، لپ تاپ و دوربین خود به اشتراک گذاشته و بر روی صفحه نمایشگر بزرگ تلویزیون نمایش دهید. اکنون می توانید بدون کوچکترین دردسر از تماشای محتویات موردنظرتان در تلویزیون هوشمند لذت ببرید.

تماشای فیلم از طریق USB در تلویزیون سامسونگ

با قابلیت ConnectShare Movie کافی است که درایو حافظه USB یا دیسک سخت HDD خود را به تلویزیون وصل کرده و از نمایش آنی فیلم ها، عکس ها یا آهنگ های دلخواه خود لذت ببرید. اکنون می توانید در حالی که راحت در منزل خود نشسته اید از پخش محتویات و فرمت های گوناگون در تلویزیون خود لذت ببرید.لیست فیمت خرید تلویزیون ال ای دی سامسونگ Samsung | فروشگاه اینترنتی بازار TV
مشخصات کلی

نوع پنلLED
اندازه صفحه نمایش46 اینچ
ابعاد-
وزن-
نوع صفحه نمایشتخت
نوعLED
تکنولوژی سه بعدیدارد
کیفیت صفحه نمایشFull HD
رزولوشن تصویر1080 × 1920
نسبت تصویر16:9
نسبت کنتراست-
تعداد بلندگو3 بلندگو
توان خروجی صدا40W
سیستم های صوتیDolby MS10 ، DTS ، 3D Sound
مشخصات تیونردیجیتال
قابلیت DVB - Tدارد
تصویر در تصویردارد
تعداد تیونر1 تیونر
سیستم های رنگ-
ورودی HDMIدارد
تعداد ورودی HDMI46 اینچ
ورودی USBدارد
تعداد ورودی USB3 پورت
فرمت های قابل اجرا-
ورودی componentدارد
تعداد ورودی component1 پورت
ورودی ویدئو compositeدارد
تعداد ورودی ویدئو composite1 پورت
ورودی S-Videoندارد
ورودی PCندارد
ورودی CI-Slotندارد
پورت LANدارد
پورت RS-232Cندارد
ورودی تیونردارد
خروجی Videoندارد
خروجی Audioدارد
خروجی هدفوندارد
شبکه بی سیم (Wi- Fi)دارد
OSD Languageدارد
بولوتوثندارد
بازیدارد
منبع تغذیهAC
امکانات دیگردارای تنظیم نقطه ای نور پیشرفته
دارای قابلیت نصب دوربین
دارای کنترل صوتی فارسی
دارای پردازنده چهار هسته ای
دارای قابلیت نمایش دو محتوا در یک تصویر
دارای قابلیت روشن شدن آنی
دارای قابلیت اشتراک گذاری هوشمند
اقلام همراه تلویزیونریموت کنترل هوشمند ، چهار عدد عینک سه بعدی ، دفترچه راهنما

نقد خود را بنویسید

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه ها

در اين بخش نظری ثبت نشده است.

0 کالا در لیست مقایسه