تکنولوژی های عجیب که تا امروز ( 15 فوریه 2015) نمیتوان خریداری کرد!

تاريخ تنظيم: دوشنبه 27 بهمن ماه 1393 تعداد بازدید 2255
هدفون های منور به لیزر-چند تکنولوژی عجیب که تا امروز نمیتوان خریداری کرد.

قاب لحظه ها (Moment Case) – قاب عکسبرداری موبایل  


اولین بار حدود یک سال قبل با پدیده لحظه ها مواجه شدیم، زمانی که لنزهای  دوربین گوشی های هوشمند برای اولین بار روی کار آمدند. اکنون آنها با یک محصول جدید بازگشتند - قاب گوشی های هوشمند که قابلیت عکسبرداری گوشی هوشمند شما را چندین برابر بهتر می کند.   بر روی هر قاب یکی از لنزهای شگفت انگیز لحظه ها تعبیه شده ( که تقریبا عالی بوده ،  و با این تکنولوژی دیگر هیچ عکس تار ، رنگ خراب و تیره یا وجود هاله هایی در اطراف عکستان را نخواهید داشت) درست همانند سایر ویژگی هایی که استفاده از آن را آسان تر می کند.

تکنولوژی لحظه ها ، سیستم جدیدی است که با دارا بودن لنزهایی با دسترسی سریع ، همچنین با اصلاح نرم افزار ، و یک دکمه مخصوص شاتر ( با ویژگی کارایی فشار نصف دکمه و فشار کامل دکمه) کار میکند. مورد دیگر خیلی خاص و عجیب است. با این فرآیند امکان قفل کانون عدسی و نمایش آن به محض عکس گرفتن ( همانند DSLR) وجود دارد. پروژه تا این لحظه با سرمایه 100.000 دلاری پیش رفته است.
تابش (
Glow) – هدفون های منور به لیزر

در نگاه اول، هدفون های درخشان ممکن است اینطور بنظر بیاید که دارای سیم هایی است که به خوبی در تاریکی می تابند و طوری طراحی شده اند که توجه شما را به خود جلب کنند و هدف دیگری ندارند. اما با کمی نگاه دقیق تر به آن، متوجه نکته جالب تری خواهید شد.این تکنولوژی تابش در اصل مختص اولین هدفون های جاسازی شده با نور لیزری در جهان می باشند.

این تابش درون کابل ها ، ناشی از چیزی به نام Fibrance بوده ( فیبر مخصوصی  در علم مواد (Corning) بوده که با پخش کردن نور کار می کند) و در شرکت سازنده شیشه  Gorilla به این پدیده دست یافتند. چه چیزی این پدیده را تا این حد هوشمند ساخته است؟ نورهای رنگی کابل ثابت نیستند. در واقع با هر ضرب آهنگ می تپد. اگر این پروژه تا 42 روز آینده چند میلیون دلار فروش داشته باشند، سازندگان این تکنولوژی، سنسورهای ضربان قلب را نیز به آن اضافه خواهند کرد. در نتیجه موسیقی با خون شما می تپد.

 


کنترل از راه دور هوشمند (
(Qmote

Qmote دستگاهی است که در درون خود دارای ریموت کنترل بلوتوث بوده و برای گوشی های هوشمند با سیستم عامل آندروید و iOS طراحی شده است. بر روی بدنه آن دکمه بزرگی قرار گرفته که می تواند 11 عملکرد متفاوت را درون خود برنامه ریزی کند ، و آماده انجام فعالیت های مختلف در تلفن همراه شما شود. بعنوان مثال ، میتواند پخش دوباره موسیقی را کنترل نماید، زمانی که دکمه شاتر دوربین را رها کنید فعالیت خود را آغاز کند ، نرم افزارها را فعال کرده ، یا سیستم هشدار تلفن من را بیاب را روشن کند. هر عملکردی فشار دکمه های مختلف و نگهداشتن حالت خاص  خود را دارد،و هر یک از طریق نرم افزار تعیین میشود.

بعلاوه ، Qmote همراه با سیستم IFTTT کار میکند، بنابراین هر یک از دستور العمل ها برای کنترل حالتهای مختلف خانه هوشمند شما، یا عملکردهای پیچیده تلفن همراه شما طراحی شدند. جنس دستگاه از آلومینیوم صاف می باشد.  Qmote ضد آب بوده و درون آن باطری الکتریکی با ولتاژ کم قرار گرفته می تواند که تا یک سال به خوبی کار میکند. هنوز ویژگی های قابل توجه دیگری برای این دستگاه وجود ندارد، اما شرکت قول داده است ویژگی های دیگری تا یک سال آینده به آن اضافه نماید.

 

Coolbox   - جعبه ابزار نهایی

 برنامه Coolest Cooler را یادتان می آید؟ جعبه یخ جادویی مجهز به بلندگو، پورت شارژ کننده ، و مخلوط کن کامل برای ساختن مارگاریتا بود. خوب اکنون خبر خوب دیگری داریم: شخصی از همان فرایند برای ساخت  گونه ای جعبه ابزار استفاده کرده است. شما ایستگاه ساخت مارگاریتایی که آن را درون یک Coolbox بسازد، پیدا نخواهید کرد.  اما بسیاری از ویژگی های این دستگاه شبیه Coolest Cooler است ( از جمله : یک باطری با قابلیت شارژ مجدد، یه جفت بلندگوی بلوتوث، و یک  سری ورودی و پورت هایی که شما می توانید ابزارهای خود را با آن شارژ کنید) و برخی از ملحقات دیگر که آن را خاص و متفاوت ساخته است.

زیر درپوش آن یک سری LED  برای نورافشانی می بینید. یک باتری 10 فوتی، یک جفت غلطک برای حمل راحتتر، یک پایه تبلت، یک تخته وایت برد، و حتی یک در بازکن در آن تعبیه شده است. هر چیزی که به طور اساسی در محل کار به آن نیاز داشته باشید. همچنین تمام ابزارتان را می توانید درون آن قرار دهید. فکر کنم فراموش کردیم که این نکته را متذکر شویم که این جعبه حدود 180 اینچ مکعب فضا میبرد و 65 پوند ابزار درون خود جا می دهد.Luna – کاور هوشمند

کاور هوشمند Luna به شما کمک می کند تا با چشمان بسته با دقت همه چیز را کنترل کنید. صدها سنسوردرون کاور تعبیه شده تا حرکات بدن شما، دما ، ضربان قلب و  صداهای اطراف را می سنجند. با اندازه گیری ضربان وتنفس شما، Luna متوجه می شود که چه موقع میخوابید و چه موقع بیدار می شوید، حتی زمانی که خر و پف میکنید از طریق میکروفون درونی آن متوجه می شود. کنترل کننده بی سیم تمام این اطلاعات را به  برنامه آندروید و iOS  منتقل می کند و امتیاز کلی کیفیت خوابتان را به شما میگوید.

 با کمک Luna همچنین می توانید در شب های سرد زمستان تخت خود را گرم کنید ، و به شما دمای هر گوشه تخت را به طور جداگانه می دهد. سرانجام، سازندگان Luna می گویند که این پدیده به  شما این اجازه را می دهد که برای یک خواب سبک دمای خانه با بدنتان به طور خودکار تنظیم شود. این برنامه به خوبی با دیگر برنامه های خانه هوشمند کار می کند ، بنابراین وقتی به رختخواب خود می روید تا بخوابید ، منزل شما به طور خودکار دما را تنظیم کرده، نور را کم میکند و درب منزل را قفل میکند.

0 کالا در لیست مقایسه