بهترین تلویزیون های زیر 500 دلار

تاريخ تنظيم: دوشنبه 27 بهمن ماه 1393 تعداد بازدید 2058
رسید خودتان را بسوزانید! کسی متوجه نخواهد شد که شما زیر 500 دلار پول بابت این تلویزیون ها پرداخت کردید!

رسید خودتان را بسوزانید! کسی متوجه نخواهد شد که شما زیر 500 دلار پول بابت این تلویزیون ها پرداخت کردید!
یک زمانی وجود داشت که معیارهزینه کردن یا " بودجه " برای تلویزیون صفحه تخت ، تنها صفحه و حجم کم آن بود و اهمیت صفحه نمایش ، خصوصیات ، وحتی مارک های معروف جدا از این مقوله محسوب می شدند. با پیشرفت تکنولوژی لذت بردن از HDTV  نیز متفاوت تر شده است و برای امتیاز دادن به تلویزیون، اضافه شدن کیفیت تصویر بالا یک ویژگی خاص از آن به شمار می رود. برای کمک به هزینه کردن پول با ارزش شما ، ما تعدادی از مدل های تلویزیون های مطلوب زیر 500 دلار را جدا کردیم .

امسال، ما یک تلویزیون خیلی خوب را جدا کرده و در رده بالا قرار دادیم که نسبت به بقیه دارای ویژگی های خاص می باشد. اگرچه، لیست هر یک از تلویزیون های انتخابی ما در هزینه ای که شما خواهید کرد، بسیار تاثیر گذار است. بنابراین  اگر شما در حال جستجو برای اضافه کردن تلویزیون دیگری به اتاق خوابتان هستید،سفر خود را به دنیای تلویزیون های HD  آغاز کنید، یا به سادگی آن را افزایش دهید. این لیست قرار است بهترین دوست جدید شما باشد.

آیا میخواهید بیشتر از 500 دلار پول خرج کنید؟ پس بهترین تلویزیون های انتخابی زیر 1000 دلار را بررسی کنید.


 زمانی، ما در مجله CES  سال 2014 به خوانندگان خود گفتیم که مدل VISIO بدون شک تحولی عظیم در دنیای تلویزیون امسال ما ایجاد خواهد کرد.  ثمره این تلاش ، قیمتی متفاوت از دیگر تلویزیون ها همراه با صفحه نمایش خوب  بود و این بزرگترین پیشنهاد ما در بهترین لیست از تلویزیون های 500 دلاری و همچنین 1000 دلاری می باشد. ما به راحتی این لیست را تهیه کردیم و شما نمی توانید ترکیبی بهتر از مدل VISIO-M  در کیفیت تصویر و بسیاری از ویژگی ها پیدا کنید. به عنوان یک امتیاز خاص ، مدل VISIO قدمی فراتر در بازی طراحی گذاشته است، و توانسته است تلویزیون خو را به خوبی در برابر بزرگترین هدف در صنعت ارائه نماید.

مسئله ای که امسال به VISIO  کمک کرد تا از گوشه ای از جهان صنعت به چشم بیاید، اجرای نظم کامل BACKLIGHT  یا درخشش نور LED  در آن بوده که توسط یک سیستم نوری 32 نقطه ای کنترل می شود. این ویژگی کمک می کند تا با شرکتهایی که موارد بیشتری در کنترل کیفیت نور و میزان یکنواختی صفحه نمایش در اختیار دارند ، به رقابت پردازد. نکته دیگر آن ، اجرای ویدئو در آن است ، که دارای 4 ورودی HDMI  و اجرای عالی آن می باشد. شما تلویزیونی خواهید داشت که در میزان پولی که هزینه می کنید بهترین می باشد. آیا می خواهید بیشتر خرج کنید؟  مدل 49 اینچی فقط 579 دلار قیمت دارد و شرط می بندیم  که تا تعطیلات فصل آینده قیمت آن پایین تر هم خواهد آمد.

0 کالا در لیست مقایسه