خانه هوشمند میتسوبیشی

تاريخ تنظيم: چهارشنبه 29 بهمن ماه 1393 تعداد بازدید 1765
منزل هوشمند میتسوبیشی، سلامتی و احوال شما را تشخیص می دهد.

 منزل هوشمند میتسوبیشی، سلامتی و احوال شما را تشخیص می دهد

 اگر چه این تنها نظریه ای کلی به شمار می رود، اما گویا دوربین های میتسوبیشی خیال دارند تا جلوی درب منزل با اعضای خانواده سلام کرده و هویت آنها را تعیین و تشخیص دهند. زمانی که شخصی به دستگیره در دست بزند ، سنسورها اطلاعات دمای بدن و ضربان قلب وی را جمع آوری خواهند کرد. سپس، در کنار اطلاعات سلامتی تمام اعضای خانواده در تالار ورودی منزل نمایش داده خواهد شد. خوشبختانه این قابلیت وجود دارد که خودتان موارد لازم جهت پیگیری و نمایش را انتخاب کنید . زیرا ممکن است شخصی دوست نداشته باشد دیگران مشکلات خصوصی و یا مزاجی بدنش را متوجه شوند!

ابزارهای دیگر نیز اطلاعات جمع آوری شده سلامتی را مورد استفاده قرار می دهند. سنسورهایی دیگر ممکن است وزن را کنترل نمایند . بعنوان مثال، یخچال با توجه به اطلاعات بدن شما پیشنهاد میدهد که چه غذایی استفاده کنید. دستورالعمل های مرتبط با پخت وپز نیز در کنار گاز به نمایش در می آید. در ضمن، شرکت قول داده است که بدون نیاز به خروجی و منبع نیرو، تمام وسایل منزل شما را شارژ خواهد کرد.

تا سال 2012، میتسوبیشی درگیر ساخت تهویه کنندگان هوشمند هوا بوده است . عملکرد این تهویه کنندگان به این صورت است که،  زمانی که شخصی در اتاق نیست، متوجه شده و درجه قدرت آن را کمتر کند . اما منزل های هوشمند جدید همچون دیگر شرکتها بیشتر درگیر فضا می باشند. مردم از اینکه منزلشان در آن واحد، سلامتی بدنشان را تحت کنترل قرار دهد،  احساس راحتی نمی کنند .در این صورت هر یک از این نظریه ها نیاز به استنتاج دارد و در نتیجه ممکن است این روش ها تغییر کنند.

 

0 کالا در لیست مقایسه