LED های موجود در سقف هواپیما

تاريخ تنظيم: شنبه 2 اسفند ماه 1393 تعداد بازدید 2034
دلیلی دیگر برای رفتن به جزیره ایسلند پیدا شد: LEDهای موجود در سقف هواپیما، نورهای شمالی را مجدداً منعکس می کنند.

دلیلی دیگر برای رفتن به جزیره ایسلند پیدا شد: LEDهای موجود در سقف هواپیما، نورهای شمالی را مجدداً منعکس می کنند.

  

مشاهده شفق شمال به ندرت اتفاق می افتد، شاید تجربه ای است که در طول عمر انسان یک بار روی میدهد. پس اگر لحظه پیدایش این پدیده فارق العاده در صحنه حضور داشته باشید، ارزش آن وصف ناپذیر خواهد بود.  هواپیمایی ایسلند از روشی بهره گرفته است که طی آن هیجان بیشتری را با شانس دیدن چنین نمایش نور طبیعی ایجاد کرده است . این شرکت در پرواز خود با نصب LED  بی نظیری در سقف هواپیما تاثیر فضای درونی هواپیمای بوئینگ 757 را چندین برابر کرده است.

این هواپیما Hekla Aurora نام دارد ، و سیستم نورپردازی سقف طوری تعبیه شده است که نورهای شمالی را در صفحه نمایش به خوبی نشان دهد و فرایند چشمگیر این سیستم در بسیاری از پروازها طی انجام تنظیمات مربوطه قابل خاموش و روشن شدن می باشد.  مسافران در مورد تاثیر آن می گویند که این فرایند کاملا ماهرانه و آرامش بخش بوده و اصلا باعث سرگیجه نمی شود. در ضمن سیستم Wi-Fi موجود در هواپیما این امکان را برای شما ایجاد کرده تا در حین پرواز بتوانید عکس ها و ویدئوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

هواپیمایی ایسلند این اطمینان را میدهد که کیفیت نمای داخل با بیرون یکی می باشد.  AkzoNobel  مدل  معمولی و سفید هواپیمای بوئینگ 757، را به رنگ جدید خارق العاده و الهام گرفته از نورهای شمالی تغییر داده است. هر یک از هنرمندان نقاشی که بر روی این هواپیما کار میکردند، تنها عکسی از کارهنری مورد نظر را مشاهده کرده و سپس این اثر بی نظیر را به اتمام رساندند.

Hekla Aurora بخشی از کمپین تبلیغاتی Mystopover ایسلند می باشد، جایی که مسافران آنطرف اقیانوس اطلس می توانند به دلخواه خود و بدون پرداخت هزینه ای در این منطقه تا هفت روز توقف نمایند.  قرار بر این است که تا ماه آینده هواپیما در مسیرهای مختلفی فعالیت داشته باشد، و برنامه آن در وبسایت هواپیمایی ایسلند لیست شده است. بنابراین شما می توایند برنامه های سفر خود را از قبل تعیین و هماهنگ نمایید.

البته این امر صحت دارد که هیچ جایگزینی برای واقعیت وجود ندارد، اما Hekla Aurora تجربه قدیمی و عادی از پرواز را به پروازی عجیب و جالب تر تغییر داده است.

 

0 کالا در لیست مقایسه