جارو زدن جالب تر میشود

تاريخ تنظيم: سه شنبه 5 اسفند ماه 1393 تعداد بازدید 2594
جارو زدن خسته کننده نخواهد بود: مدل های عجیب ما، جارو زدن را برای شما جالب تر می کنند.

جارو زدن خسته کننده نخواهد بود: مدل های عجیب ما، جارو زدن را برای شما جالب تر می کنند


 


زمانی که تصمیم دارید برای منزلتان جاروبرقی بخرید، چندین ویژگی را باید در نظر داشته باشید. بیشتر آنها بستگی به نیاز شخصی شما دارد و بودجه ای که برای خرید آن کنار گذاشتید. خوشبختانه، متخصصان ما دقیقا میدانند نیاز شما از جاروبرقی دستی ایستاده یا روباتی چیست. بهترین کارایی جاروبرقی در مکش آن تعیین می شود

 

زیباترین و مجهزترین مدل طراحی شده، Dyson می باشد . اما طراحی تکنولوژی مدل بدون فیلتر آن باعث حیرت ما شده است. توپ بزرگ متحرک آن  تجربه استفاده از جاروبرقی سنتی را تغییر داده ، و وقتی که به گوشه و کنار مبلمان می رود قابلیت مانور بالاتری دارد. با توجه به ویژگی سینتیک جدید، شما مجبور نیستید فیلتر جایگزین بخرید و جاروبرقی بعد از سالها استفاده همچنان قدرت مکش عالی خود را حفظ می کند.

مابقی

زمانی که مدل Dyson Cinetic Big Ball ضد آلرژی حیوانات ممکن است بالاترین مدل جاروبرقی در فروشگاه ها باشد، اما بنظر می رسد ، برای تمام خانه داران مناسب نیست. زمانی که جاروبرقی روباتی تولید شد انتخابها نیز تغییر کرد. برای مثال، اگر صحبت جارو برقی دستی باشد ، ما مدل Neato Botvac 80 ، یا مدل Dyson DC59 Motorhead ترجیح میدهیم.  


0 کالا در لیست مقایسه