هدفون های جدید Jabra

تاريخ تنظيم: شنبه 9 اسفند ماه 1393 تعداد بازدید 2246
هدفون های جدید Jabra با دنبال کردن مسیر ضربان قلب و فعالیت ورزشی شما کار میکنند.

هدفون های جدید Jabra با  دنبال کردن مسیر ضربان قلب و فعالیت ورزشی شما کار میکنند.

 
این روها همه دنبال نوعی دستگاه برای دنبال کردن فیتنس یا فعالیت هستند، و اکثرا با دستبند فیتنس که وسیله ای راحت می باشد کار میکنند. اما اکنون وسیله ای برای طرفداران موسیقی معرفی میکنیم.

دستگاه ورزشی نبضی بی سیم ، وسیله ای است که علاوه بر کنترل فیتنس دارای یک جفت گوشی بلوتوث برای وارد کردن صدا نیز می باشد. خبر خوب این است که ، کنترل  ضربان قلب، سنسور حرکتی و برنامه فیتنس Jabra   همه عالی بوده، و جزئی از مقوله های مهم به شمار میروند. خبر بد این است که، با شروع موسیقی و کیفیت موسیقی در بعضی موقعیت ها اشتیاق ما کم می شود.

 

داخل جعبه

اکنون درب جعبه را باز میکنیم تا کنجکاوی ما از شکل ظاهری آن برطرف شود. در قسمت داخلی جعبه راهنمای دستی دانلود صدای برنامه Jabra برای iOS  یا Android می باشد. درون جعبه  یک عدد کیف قابل حمل جهت حمل و حفاظت ، کابل شارژ کوتاه USB ، چهار کلیپس پلاستیکی ( برای نگهداری سیم ها که خیلی آویزان نباشند)، چهار سری برای داخل گوش، و دو سری زرد اضافه، یا سری ژله ای موجود می باشند.

 

طراحی و ویژگی

استفاده از جفت گوشی بلوتوثی بسیار راحت بوده اما با امکان دنبال کردن مسیر فعالیت شما امکانات بیشتری را در کنار دیگر ویژگی ها فراهم کرده است.

Jabra شامل چند سری گوشی می شود که برای همه قابل استفاده باشد.  دو جفت گوشی تعبیه شده برای آن  بعنوان هدفون می باشند که یکی از آنها می تواند به شارژ USB متصل شود و دیگری برای کنترل میزان ضربان قلب می باشد.

دو تا سری گوشی متصل به هم بوده  و طول کابل 21 اینچ می باشد . هدفون دارای سه دکمه کنترل / میکروفون می باشد که چند اینچ پایین تر از گوشی سمت راست قرار گرفتند. با فشار دادن طولانی تر دکمه سمت راست میتوان دستگاه را خاموش یا روشن کرد. با فشار کمتر دکمه میتوان برای صحبت تلفن از آن استفاده کرد. با فشار دادن عادی play و pause  موسیقی کنترل می شود و همچنین جواب دادن یا اتمام تماس. با فشار دادن طولانی تر دکمه volume در حال گوش کردن به موسیقی میتوان به آهنگ بعدی یا قبلی برگشت.

 هدفون ضربانی بی سیم از نسخه Bluetooth 4.0 پشتیبانی می کند، جفت شدن با NFC ، و بعضی از فرایند سیگنال دیجیتال از ویژگی های دیگر آن می باشد.

نتیجه گیری

امید براین است که این دستگاه ورزشی ضربانی اصلاح شود  و صدای بهتری تولید کند. زیرا هنگامی که موسیقی خالی پخش می شود و شما در حال ورزش کردن هستید، در حین حرکت و دویدن صدای باد داخل گوشی می پیچد و آزار دهنده است. اما با این حال قیمت 200 دلار برای دستگاه فیتنس و بهترین شریک ورزش به نظر منطقی می رسد.

 

نقاط قوت

- دنبال کردن موثر ضربان قلب و حرکت

- انتخاب بی شمار موسیقی

- سازگاری با Siri و Google

- همراهی با برنامه موثر Jabra Sport Life در تلفن همراه

 

نقاط ضعف

- صدای ضعیف

- عمر محدود باتری تا 4 ساعت

- قیمت گران

0 کالا در لیست مقایسه