هواپیماهای Amazon

تاريخ تنظيم: یکشنبه 17 اسفند ماه 1393 تعداد بازدید 3067
قانون های سازمان فدرال هوایی FAA هواپیماهای تحویل بار Amazon را برای نیروی هوایی امریکا خطرناک قلمداد کردند و پیشنهاد ابطال این پروازها را کردند.

قانون های سازمان فدرال هوایی  FAA هواپیماهای  تحویل بار Amazon را برای نیروی هوایی امریکا خطرناک قلمداد کردند و پیشنهاد ابطال این پروازها را کردند. 

 


زمانی که سازمان فدرال هوایی FAA  قانونی  برای مجریان تجاری سیستم های هوایی بدون نام ((UAS در ایالت متحده پیشنهاد کرد،  رویای Jeff Bezos برای تحقق استفاده از هواپیماهای کوچک تحویل بار به مشتریان Amazon  پا پس کشید .

اجرای این طرح توسط  Amazon  برنامه ریزی های خاص خود را می طلبد. تحویل بار از جمله کتاب، ابزار و لباس به مشتریان بدون نیاز به متصدیان پرواز و به صورت کنترل از مرکز نیاز به هماهنگی های بسیار بالایی می باشد پیشنهادها و برنامه ریزی های دیگر در چهارچوب اجرایی قرار گرفته اند از جمله اینکه پروازهای در طول روز در ارتفاع 500 فوتی انجام شود.  قدغن کردن پرواز برای افرادی که هیچ ارتباطی به عملکرد این هواپیماها ندارند. سرعت حداکثر پیشنهاد شده برای این دستگاه 100 متر بر ثانیه می باشد، که ماشین آلات نباید سنگین تر از 55 پوند ( 25 کیلوگرم ) باشند. به علاوه، متصدیان کنترل هواپیماهای کوچک باید امتحان علوم مربوط به دانش هوانوردی در مرکز امتحانات FAA  را بگذرانند ، سپس توسط سازمان امنیت حمل و نقل تایید شود، امتحانات را هر دوسال تکرار کنند ، و حداقل 17 سال سن داشته باشند.

 

نائب رئیس سیاست عمومی چهانی Amazon  بیان داشت ، این برنامه ریزی ها و طرح ها نیاز به پشتیبانی نظارتی تا مرحله شروع و تکمیل فرایند دارد و ما متعهد به پروازهای خود خواهیم بود.

این محدودیت های اخیر باعث باطل شدن پرواز هواپیماهای کوچک  شد، در نتیجهAmazon   جهت پیشرفت کاری اهداف خود را به سمت انگلستان برده است.

 

سازمان FAA  اکنون در حال بررسی پیشنهادات عمومی می باشد. تنها زمانی که دوره مشاوره تمام شود و تمامی نظرات ارزیابی شود پیشنهادها موثر واقع خواهند شد، بنابراین مجریان تجاری قبل از اینکه بتوانند کار هوایی خود را شروع کنند، می توانند حداقل یک سال دیگر منتظر بمانند.

0 کالا در لیست مقایسه