CliniCloud

تاريخ تنظيم: دوشنبه 18 اسفند ماه 1393 تعداد بازدید 2518
با استفاده از CliniCloud دیگر نیاز به دکتر رفتن نخواهید داشت.

با استفاده از CliniCloud دیگر نیاز به دکتر رفتن نخواهید داشت.  


به زودی،  برای کنترل دوره ای دیگر نیازی به دکتر رفتن نخواهید داشت. اینترنت فاصله بین شما و پزشک شما را کم می کند، و اکنون با کمک اتصال به اینترنت ابزارهای کنترلی سلامتی پزشکی شما با جزئیات بیشتر نسبت به قبل کنترل میشوند.

این ابزار CliniCloud نام دارد.  درون این دستگاه ، یک بسته پزشکی متصل به اینترنت وجود دارد که به شما اجازه می دهد تا کنترل های دوره ای  خود را بدون داشتن هیچگونه اطلاعات اولیه پزشکی انجام دهید و حتی وقتی نیازه به مشاوره پزشک دارید با پزشک خود از طریق ویدئو چت مستقیم در تماس باشید. 

بسته شامل دو قطعه می می باشد: یک گوشی ضربان سنج دیجیتال برای گرفتن صدای ریه ها و قلب شما و دیگزی دماسنج اینفرارد بدون تماس مستقیم. هر دو این ابزارهای درون CliniCloud  همراه با برنامه ای به  تلفن همراه هوشمند متصل می شوند. با تعریف اطلاعات کاربری افراد خانواده، هریک از افراد جداگانه نمودار سلامتی و کنترل دارند.

برای کمک به شروع تولید محصول، CliniCloud یک کمپین جمع آوری سرمایه مردمی آغاز کرده است. بنابراین شما می توانید بسته را با قیمت 109 دلار پیش سفارش دهید. اگر کمپین موفق پیش رود ، شرکت انتظار دارد تا اولین بخش کار را در ماه ژوئن به اتمام رساند. پس تا آن زمان شما مجبورید که پزشک خود را به سبک سنتی ملاقات کنید.
0 کالا در لیست مقایسه