دفترهایی با قابلیت پاک شدن و استفاده مجدد

تاريخ تنظيم: دوشنبه 25 اسفند ماه 1393 تعداد بازدید 2756
دفتری که یادداشت های شما را در ابرها ذخیره کرده ، و تنها در طول 30 ثانیه تمامی یادداشتهای درون دفتر در مایکروویو پاک می شود.

دفتری که یادداشت های شما را در ابرها  ذخیره کرده ، و در طول 30 ثانیه یادداشتهای درون دفتر در مایکروویو پاک می شود

 با نوشتن بر روی کاغذهای دفتر و پر شدن آن مجبور به از بین بردن دفتر می شویم. اما اکنون با طراحی Rocketbook ، می توان مجددا از یک دفتر استفاده کرد.     

این کاغذهای دفتر  طوری طراحی شده اند که تمامی یادداشت های شما را شماره گذاری و نشانه گذاری می کنند. تمامی اطلاعات را در فضای بیرونی ذخیره می شوند. ذخیره آن به این صورت می باشد که باید از یادداشت های خود توسط یک تلفن همراه هوشمند سازگار با اپلیکیشن Rocketbook اسکن انجام دهید. سپس یک رونوشت از اسکن شما به صورت شماره گذاری شده به سمت مکان انتخابی شما جهت ذخیره ارسال میشود. این مکان می تواند Dropbox، Evernote، Google Docs و یا حتی ورودی ایمیل شما باشد.بعد از فرایند ذخیره سازی کافی است که دفتر را 30 ثانیه درون مایکروویو قرار دهید تا تمامی نوشته های دفتر پاک شود و برای استفاده مجدد آماده شود. جنس این کاغذها از موادی ساخته شده است که درون مایکروویو ذوب نشده و آتش نمی گیرد.

بنابراین تا زمانی که از قلم مناسب استفاده می کنید به همین منوال ادامه دارد. سازندگان Rocketbook کاربران را تشویق می کنند تا با خودکارهای Pilot FriXion ، (دارای نوع خاصی از جوهر حساس حرارتی می باشد و زمانی که در معرض  دمای بالا قرار بگیرد پاک می شود )، در دفتر بنویسند.

علی رغم اینکه معرفی این پروژه تنها چند روز پیش آغاز شده است ، تقریبا هزینه سرمایه گذاری خود را تکمیل کرده است و هنوز یک ماه تا پایان کمپین جمع آوری سرمایه باقی مانده است. با فرض اینکه همه چیز طبق نقشه پیش می رود ، شرکت انتظار دارد تا اولین مراحل اجرایی خود را  در ماه جولای به انجام برساند.


 

0 کالا در لیست مقایسه