تکنولوژی های جدید

تاريخ تنظيم: سه شنبه 26 اسفند ماه 1393 تعداد بازدید 3499
تکنولوژی های جالبی که هنوز برای خرید آماده نیستند.

تکنولوژی های جالبی که هنوز برای خرید آماده نیستند. مانند: گل هایی با قابلیت تغییر رنگ، دوچرخه ضد سرقت و غیرههر روزه میلیون ها کمپین سرمایه گذاری در اینترنت برگزار می شود. کافی است تا نگاهی به
Kickstarter یا Indiegogo بیندازید و انواع پروژه های عجیب و بی کاربرد و احمقانه را مشاهده می کنید. اما میان آنها پروژه های خاص و جالب نیز به چشم می خورند. ما از میان آنها غیر عادی ترین و جالب ترین پروژه های این هفته را جدا کردیم. توجه داشته باشید که هر پروژه ای که سرمایه گذاری می شود ( حتی هدف دارترین پروژه ) می تواند با شکست روبرو شود ، بنابراین بهتر است به جای از اینکه دل به خرید این برنامه های رویایی بدهید،  ، به کارهای شخصی زندگی خودتان بپردازید.
 

گل اطلسی Circadia گلی با قابلیت تغییر رنگ

تا حالا شده دلتان بخواهد که رنگ گل های خودتان را تغییر دهید؟ اکنون به لطف برخی از زیست شناسان کولورادو ، شما بزودی خواهید توانست این کار را انجام دهید. نیکولای بارون و کرا هاونز مهندسین تکنولوژی زیست شناسی راهی برای دستکاری کردی گل های واقعی و تغییر رنگ آنها پیدا کرده اند. به کمک یکدیگر ، آنهانوعی جدید از گل اطلسی را ایجاد کرده اند که می تواند از سفید به قرمز تغییر رنگ داده و هر زمانی که شما بخواهید به رنگ اول باز گردد.

بیشتر رنگ های گل از گلرنگ ها می باشد ، مولکول های کوچکی که به طور طبیعی به مقادیر زیاد از طریق یک خط سیر ترکیب زیستی تولید می شوند. در گل های سفید ، این مسیر ناقص است. آنزیم مورد انتظار کار نمی کند و گل نمی تواند آنتی اکسین ها را تولید نماید. با رفع کردن مسیر ناقص و استفاده از تکنولوژی زیستی برای فریب دادن گیاه به تولید آن آنزیم گم شده، این امکان وجود دارد که رنگ گل را تغییر داد. در این حالت،شما می توانید آن را از قرمز به سفید با استفاده از الکل رقیق تغییر دهید .


Yerka  - دوچرخه ضد سرقت

اگر تا بحال دوچرخه شما به سرقت رفته باشد، به خوبی می دانید سارقان دوچرخه چقدر حرفه ای عمل میکنند. مهم نیست قفل دوچرخه شما چقدر محکم باشد، آنها راهی برای شکستن آن پیدا میکنند و دوچرخه شما را میدزدند. اما نگران نباشید، یک طرحی  از شیلی وجود دارد که راه حل جالبی برای این مشکل پیدا کرده است. به جای اینکه دوچرخه خود را با یک قفل بی اثر مجهز کنید ، Yerka دوچرخه ای را طراحی کرده است که از شکل خاص خود به عنوان یک قفل سر خود استفاده میکند ، اگر دزدی هم قرار باشد قفل را ببرد، قسمت اساسی دوچرخه از بین رفته و راندن آن غیر ممکن می شود. اساسا،با این طرح یک نقصی در شکل ظاهری دوچرخه ایجاد می شود. اگر شما قسمتی که اجزا را به یکدیگر نگه میدارد را جدا کنید، دو بخش مجزا از هم تاب میخورند و استواری دوچرخه از بین می رود. برای کامل کردن طرح ، لوله صندلی دوچرخه  جدا شده و درون دو انتهای مجزای لوله پایینی وارد می شود که شکل یک مثلث را به خود میگیرد.

 

ابزار Artiphon ابزار موسیقی چند کاره شماره1

این ابزار شماره گذاری کننده در ابزار شماره 1 از سری Ariphon متمرکز می شود: ابزاری چند کاره که به شما اجازه می دهد تا صداهای متفاوتی را در یک جا مرتب کنید.این دستگاه می تواند به یک گیتار، ویولن، بیس، پیانو یادیگر ابزارها به سادگی تغییر شکل پیدا کند و موسیقی را از طریق انتخاب اپلیکیشن شما بنوازد.  ابزار خاص و  جمع و جوری که  به طور مکانیکی چند حالته و سازوار برای نواختن همچون ابزارهای سنتی طراحی شده است. ابزار Artiphon  شماره 1 حتی با اپلیکیشن موسیقی های نیز معروف کار می کندو  به خوبی به کاربر اجازه می دهد تا صداها یی را که قبل شنیده نشده اند را همچون دستگاه واقعی تولید کند،. پروژه با هدف سرمایه گذاری 75.000 دلار  تعیین شده است، و با فرض اینکه همه چیز طبق نقشه پیش رود انتظار می رود اجرای آن  تا اوایل سال  2016 شروع شود.

 

Podo- پایه دوربین و دکمه عکس گرفتن

دوست دارید عکس سلفی بیندازید ، اما دلتان نمی خواهد مانند کسانی باشید که پایه دوربین می خرند تا از خودشان عکس سلفی بیندازند؟ اکنون Podo را نگاه کنید. این ابزار کوچک ، که با کیفیت عکسبرداری 8 مگا پیکسلی و 720 پیکسل فیلمبرداری می تواند روی هر سطح مسطحی ( حتی سقف.) قرار بگیرد و قابلیت  ارسال عکس به تلفن همراه با سیستم عامل Ios و آندروید را از طریق بلوتوث دارد.  این طرح مختص اپلیکیشن تلفن همراه می باشد که به شما اجازه میدهد آنچه Podo می بیند راببینید ، بنابراین شما می توانید قبل از اینکه دکمه عکس گرفتن را فشار دهید در نقطه مناسب قرار بگیرید.

نور کافی ندارید؟ Podo ساخته شده با قابلیت فلش زدن برای دید بهتر طراحی شده است. زمانی که دکمه عکس گرفتن را می زنید ، می توانید تنها با فشار دادن دکمه در سایت های اجتماعی معروف  به اشتراک بذارید. یطراحی جالب از Podo با پد microsuction ، که به شما  اجازه متصل شدن به سطوح مسطح را می دهد.


Monolith- نسل بعدی اسکیت بورد الکتریکی

در چندین سال گذشته ، موتورهای باتری خور و الکتریکی هردو به طور شدیدی کوچکتر و قوی تر شده اند. اکنون ما نوعی اسکیت بورد الکتریکی متفاوت را دیده ایم . هر مدل آن متفاوت از مدل قبلی می باشد، اما در کل ، اشکالات بسیار جزئی نیز دارند. آنها بزرگ و سنگین  بوده و نمی توان مانند یک اسکیت بورد عادی راند. در ورزش های بورد (که از کالیفرنیا شروع شده است) ، با انجام تمرین و تست های مختلف امید است تا این مشکلات را در اولین تولید برطرف کنند. در ساخت آن از موتورهایی با چرخ ساده استفاده شده است و باتری فوق العاده باریک، اسکیت بورد طوری طراحی شده است که همان حس اسکیت بورد را داشته باشید. همچنین هیچ تسمه ای برای کاهش سرعت شما وجود ندارد و شما به راحتی می توانید درست مانند یک اسکیت بورد معمولی هل دهید ، سر بخورید و از تپه ها پایین بروید. حتی یک سیستم باتری با قابلیت تعویض باتری نیز وجود دارد، بنابراین زمانی که باتری تمام شد ، یکی دیگر جایگزین می کنید و راندن را ادامه می دهید.

0 کالا در لیست مقایسه