ساعت پزشکی جدید APPLE

تاريخ تنظيم: دوشنبه 31 فروردین ماه 1394 تعداد بازدید 1740
ساعتهای APPLE سلامتی شما را حفظ می کنند و زمانی که به دکتر نیاز دارید به وی زنگ می زند.

 ساعتهای APPLE  سلامتی شما را حفظ می کنند و زمانی که به دکتر نیاز دارید به وی زنگ می زند.

    

 

با توجه به قابلیتهای ساعتهای فیتنس APPLE  ، در مراسم پرده برداری ماه مارس،  گزینه ای  برای جذب مشتری شناخته شدند . در هفته ای که گذشت،  ساعت جدید APPLE  از طرف Kaiser Permanente ، WebMD، , the Mayo Clinic و healthtap   و دیگر مراقبت های پزشکی و مهیاکنندگان پشتیبانی های جدیدی دریافت کرد. اپلیکیشن های سلامتی درست در همان لحظه در کنفرانس سلامتی در شیکاگو افزایش پیدا کردند.

هر یک از اپلیکیشن سلامتی نیاز به یک مسیریاب فیتنس دارند.  در ضمن، اپلیکیشن HealthTap یک دکمه برای اتصال شما به مراقبت اولیه پزشک ارائه می دهد که برای مشاوره ویدئویی 3 دلار در دقیقه حساب می شود. .بعلاوه، Cfhr ازAnthem and CareEvolution  به مشتریان قابل دسترس  تصویر را بر صفحه نمایش نشان داده و نسخه پر شده و اطلاعات جدید پزشکی را نیز اعلام می کند. اپلیکیشن جدید Dexcom Follow and Dexcom Share2 به کاربران Dexcom کنترل دنبال کردن مداوم قند از طریق سیستم را فراهم می کند  و دیگر  دارندگان ساعت apple  برای کنترل میزان قند را دعوت می کند.

اپلیکیشن با به روز رسانی قابلیت برنامه ریزی فیتنس، دنبال کردن فعالیت و نمایش آمار را ارائه میدهد.  در مرکز انجمن شهری خدمات مراقبت پزشکی  چیزی بیشتر از این را ارائه خواهد داد، اپلیکیشنی که به  کاربران اجازه می دهد فعالیت فیزیکی روزانه را دنبال کنند و مشروط بر اینکه کمکی برای کاهش استرس و افزایش سلامتی شود.نسخه جدید Doximity  ساعت APPLE  بر اساس پیغام رسانی می باشد  خدمات Vocera  ارتباطات تلفن همراه توانایی برای نمایش و پاسخ تماس ها، هشدارها و پیام ها از دیگر اعضای تیم سلامتی را اضافه خواهد کرد.

ویژگی های خاص این ساعت باعث سوق دادن سایر شرکتها به سوی این ساعت می شود.

APPLE  هفته گذشته اعلام کرد که بیش از 1000 اپلیکیشن به تازگی برای قابل پوشش بودن با این ساعت در دسترس قرار گرفتند. بسیاری دیگر از این برنامه ها هنوز در راه هستند. البته هنوز این اپلیکیشن ها منتشر نشدند. به نظر می رسد این ساعتها هنوز یک گزینه تجملی به حساب می آیند، نه یک گزینه ضروری.اگرچه، صنعت مراقبت پزشکی شانس خوبی برای تغییر محتوای آن دارد.


0 کالا در لیست مقایسه