تکنولوژی های جدید

تاريخ تنظيم: پنجشنبه 3 اردیبهشت ماه 1394 تعداد بازدید 2067
تکنولوژی های جالبی که هنوز به مرحله فروش نرسیده اند.

تکنولوژی های جالبی که هنوز به مرحله فروش نرسیده اند.


 

سیر تکاملی تلفن های هوشمند دسترسی به پیش بینی وضعیت آب و هوا، به روزرسانی آب و هوا و اطلاعات جوی محل حضور شما را راحت کرده است. اما تاکنون تلفن های هوشمند قادر نبودند تا از اطلاعات زنده و موجود بهره بگیرند و خود پیش بینی با دقت تری را ایجاد کنند. Wezr   صحت پیش بینی آب وهوایی را با استفاده از یک ترکیب سنسور، توزیع شبکه اینترنتی یا محاسبات کامپیوتری ادغام می کند.

به عبارت دیگر، این دستگاه  قادر است هرکسی را با Wezr  به شبکه اتصال ایستگاه آب و هوایی متصل کند و این امکان را به وجود می آورد  تا با اتصال به  شبکه در زمان و مکان جغرافیایی معین  ، اطلاعات آب و هوایی  با دقت تری داشته باشید.  به جای دریافت اطلاعات از ماهواره ها و ایستگاههای آب و هوایی که به طور پراکنده بر روی نقشه  تعیین می شوند ، Wezr به هر شخصی اجازه می دهد تا یک محدوده وسیعی از اطلاعات آب و هوایی ( شامل سرعت باد، دما، رطوبت و فشار جوی) را جمع آوری کند که پیش بینی را با دقت تر می سازد.نظریه اختراع وسایل غذاپز را دوست دارید، اما از نظریه پرداخت هزاران دلار بابت ابزارهایی که "هوشمند" نامیده می شود ، متنفرید؟ دیگر جای نگرانی نیست. 
Meld دستگاه جدیدی مبتکرانه ساخته است که تمام تکنولوژی های آشپزخانه شما و هر چیزی که نیاز دارید را بدون پرداخت هزینه اضافی را در یک دستگاه داشته باشید. با خرید این دستگاه،  اساسا با پرداخت هزینه کم می توانید دستگاه خوراک پز کنونی خود را با آن تغییر داده و نوین تر کنید.

زمانی که دستگاه به گاز شما وصل شود این قابلیت را می دهد تا هوشمندانه دمای غذا و پخت غذاها را به صورت خود گردان تنظیم کند. بعد از شروع به کار  سنسور دما و اپلیکیشن موبایل از طریق بلوتوث، دستگیره به طور خودکار می چرخد وگرم کن را برای نگهداشتن گاز شما در دمای مناسب بالا یا پایین می کند. دستگاه بر اساس اطلاعاتی که از  Meld Clip دریافت می کند متوجه می شود که گرما را چطور هماهنگ کند و به اپلیکیشن می گوید که چه نوع غذایی می پزید و Meld خود بقیه را کنترل می کند.

Meural ذاتا دستگاهی شبیه به دستگاههای قبلی نمونه خود می باشد : قابهایی  شفاف ، جالب و جذاب، با صفحه نمایشی با قابلیت اتصال به شبکه با هدف آویزان کردن به دیوار به عنوان تابلوی هنری. با همراهی اپلیکیشن تلفن همراه ، شما می توانید تصاویر مختلفی را وارد آن کرده و هر زمان دوست داشتید آن را تغییر دهید. این اساسا نسخه ای تقویت شده از قاب های تصویر دیجیتالی هنری می باشد که پنج یا شش سال قبل کمی مطرح شدند. Meural در این زمینه ایده جدیدی به حساب نمی آیند، بلکه ویژگی های قابل توجهی دارد که آن را از بقیه متفاوت کرده است.

Meural بر خلاف رقبای خودش، با یک سری از سنسورهای حرکتی و نرم افزار تشخیص چهره مجهز شده است ، به شما اجازه می دهد تا تصویر روی صفحه نمایش را به آسانی با تکان دادن دست خود در هوا ،تغییر دهید. بدون حس کردن اینکه امپرسیونیست جدید بر دیوار اتاق نشیمن شما هست؟ تنها کافیست ضربه ای تند و شدید به سمت راست وارد کنید تا تصویر را تغییر دهید. این قاب همچنین با سنسورهای نوری محدود کامل شده است که می تواند به طور خودکار روشنایی صفحه نمایش را هماهنگ کند ، بنابراین هیچ وقت در شب فوق العاده روشن نمی باشد یا در طول روز با اشکال دیدن همراه  نیست. تنظیم نور کیفیت نور را افزایش می دهد.
kSafe
دستگاهی هوشمند و ایمن طراحی شده می باشد که وسوسه را به انگیزه سوق می دهد. چطور؟ با قفل کردن برخی از گزینه ها می توان عوامل تعیین شده را از دسترس دور کرد و در این صورت کاربر خود  در زمان نیاز قفل را باز می کند.  جهت رسیدن به هدف تمرکز یاگذراندن زمان در یک موقعیت خاص ( کتابخانه ، باشگاه و غیره ) ، یا به سادگی می توان برای زمان  از پیش تعیین شده برای باز کردن قفل منتظر ماند. کاربران می توانند هرچه دوست دارند درون دستگاه ایمنی قرار دهند. دستگاه  safe به دستگاه هایی با سیستم عامل iOS , Android  برای تنظیم کردن زمان وصل می شود. برای مثال ، اگر شما از جمله افرادی هستید که زمان بیشتری را برای بازی کردن یا تماشای تلویزیون سپری کنید، می توانید کنترل را برای جلوگیری از وسوسه درون شیشه قفل کنید ، و تنها زمانی که هدف خود را به اتمام برسانید قفل آن باز می شود.  در باشگاه تا به اتمام رسیدن تمرین خود و زمان از پیش تعیین شده می توایند از این دستگاه استفاده کنید . برای اهداف مرتبط با فیتنس  نیز بسیار مناسب می باشد. محصول با تلفن مسیر یاب موقعیت شما را به  خوبی دستگاه Fitbit  و دیگر دستگاه قابل پوشش دیگر پیدا خواهد کرد.  . شرکت اغلب تا حد پشتیبانی با دستگاههای دیگر کار می کند.


اکنون که هدفون های VR  مانند Oculus Rift و Samsung Gear VR  سرمایه گذاری عمومی شده اند ، به مصرف کنندگان علاقه مند در واقعیت مجازی ثابت شده است ، اختراع جدید در حال شکل گرفتن است. Wearality Sky  بر عکس دیگر هدفون ها، برای استفاده تلفن هوشمند شما به عنوان صفحه نمایش تلفن، کامپیوترو سنسور حرکتی طراحی شده است. هر دو دستگاههای آندروید و iOS  می توانند از طریق شکاف کوچک جلوی دو لنز، که با تسمه نگه داشته اند به این هدفون ها متصل شوند.

با اتصال ، صفحه نمایش تلفن همراه به دو تصویر تقسیم می شود، که سپس از طریق یک سری لنزهای طراحی شده خاص قبل از اینکه به چشمان شما برسند،  عبور میکند. احتمالا به اندازه دقت بالای Oculus نیست ، اما بسیار ساده تر بوده، و همراه با فواید بسیاری از جمله  قابل حمل بودن می باشد. Sky می تواند کامل خم شده و در جیب شما قرار بگیرد. همچنین قیمت آن بسیار ارزان می باشد، در حال حاضر در  Kickstarter به قیمت 50 دلار قیمت آن رقم خورده است و انتظار می رود  به 100 دلار نیز افزایش قیمت داشته باشد.

 


 


 

 

 

 

 

0 کالا در لیست مقایسه