دوربین مسیریاب

تاريخ تنظيم: سه شنبه 15 اردیبهشت ماه 1394 تعداد بازدید 1820
آخرین ابزار TomTom غیر از مسیر یابی ، عکسبرداری از تصاویر را نیز انجام می دهد.


آخرین ابزار  TomTom غیر از مسیر یابی ، عکسبرداری از تصاویر را نیز انجام می دهد.
 


TomTom  برای محصولات مسیریابی ماشینی شناخته شده است، اما دوربین Bandit Action جدید شرکت را به سوی صنعت دوربین  POVسوق می دهد.  علی رغم نفوذ  GoPro  ، محصول  TomTom یک ویژگی منحصر به فرد دارد  که آن را از دیگران متمایز می سازد.  تولید دوربین برای ماه ژوئن برنامه ریزی شده است ، و قیمت آن  399 دلار خواهد بود.

Bandit عنوان اولین دوربین با سرور ساخت رسانه ای می باشد که به کاربران پردازش فوت یابی مسافت در دوربین به جای دانلود کردن آنها از کامپیوتر، ویرایش ، و ساخت فیلم آسانتر را اجازه می دهد.  TomTom ادعا می کند این فرایند عملیات برای کاربران دوربین ، بهترین محصول می باشد.

با یک اپلیکیشن تلفن هوشمند همراه (iOS و به زودی آندروید) ، کاربر  به راحتی یک تصویر زنده نمایشی گرفته و دسترسی آسان به کنترل های اجرایی  خواهدداشت. در حالت ویرایش ، ویدوئوی ضبط شده  را می توان مرور کرد  و به سرعت ویرایش کرد. و یک فیلم تنها با تکان دادن تلفن هوشمند، یا ویرایش کردن در صفحه اصلی به طور سنتی، ازروش drag-and-drop یا کشیدن و انداختن روی صفحه تولید کرد. همچنین ویرایش سنتی مانند ویرایش های موسیقی و نگارش های بالای ویدئو ( نمایش اطلاعاتی مانند سرعت) امکانپذیر است. ساخت فیلم  در حال حرکت  همراه با سنسورهای  gps  خودکار عمل میکند  و لحظات را بر اساس سرعت ، طول جغرافیایی ،  شتاب و ضربان قلب  یا توسط فشار دادن دکمه tag  یا ضمیمه کردن ، ضمیمه می کند.

دوربین از لنزهای زاویه وسیع و یک سنسور CCD 16 مگا پیکسلی که قادر است ویدئوی 1080 Full HD در 60p فیمبرداری کند، استفاده می کند. ( همچنین پشتیبانی برای 4k  در 15p یا 2.7K در 30p وجود دارد، اما به نظر نمی رسد که TomTom این ویژگی را پیش ببرد ). فیلمبرداری با  حالت فیلمبرداری آهسته یا مرور زمان وجود دارد. Bandit از یک میکروفون خارجی پشتیبانی می کند.

بدنه Bandit  ضدآب می باشد، اگرچه زمانی که به 50 feet شیرجه می زنید ، لنزهای خاصی باید به آن متصل شود.

همانند تمام دوربین های فعالیتی، وسایل جانبی و نصب کردنی بسیاری برای آن وجود دارد.  آداپتور ، کارت  SD ، پشتیبانی از اتصال USB 3.0 ، wi-fi  و  بلوتوث برای اتصال بی سیم، باتری 1900 mAh باتری با قابلیت  ضبط کردن 30/1080 را دارا می باشد. باتری و کارت حافظه و آداپتور برق برای شارژ کردن در یک USB  جدا شدنی قرار گرفته  ،  که قابلیت اتصال بی سیم   را داشته و تنها با  تک لمسی متصل می شود.

TomTom دارای ویژگی های خاصی می باشد که آن را بی نظیر کرده است. اگرچه، سنسور CCD می تواند کیفیت تصویری برابر با دوربین های فعالیتی GoPro و سونی داشته باشد . پس می توان گفت ، دوربین TomTom این محصول را  نیز به عنوان wearables یا قابل پوشیدن بودن سوق می دهد.

0 کالا در لیست مقایسه