بشقابهای هوشمند

تاريخ تنظيم: سه شنبه 15 اردیبهشت ماه 1394 تعداد بازدید 2637
بشقاب های هوشمندی که با استفاده از دوربین و سنسور ارزش غذایی شام شما را تعیین می کنند.


بشقاب های هوشمندی که با استفاده از دوربین و سنسور ارزش غذایی شام شما را تعیین می کنند. 

امشب شام چی داریم؟ قرار است اسپاگتی داشته باشید. اما ذهن شما سخت درگیر رژیم می باشد و نمی خواهید کربوهیدرات زیادی وارد بدن خود نمایید. این مجموعه به شما می گوید که چه مقدار کربو هیدرات در پاستای سرو شده شما وجود دارد ، اما وقتی بشقاب خود را پر می کنید و بعد روی آن مواد می ریزید کار کمی سخت می شود و به راحتی نمی توان گفت چه مقدار مواد مصرف می نمایید.

البته برای  هر بشقابی میزانی وجود دارد، حتی برای نمونه های هوشمند آن. اما اگر تصمیم دارید سالاد درست کنید، مجبورید تا به طور دستی مواد افزودنی را وارد اپلیکیشن نمایید تا اطلاعات غذایی کاملی از کل بشقاب به دست بیاورید. برای اینکه تصویر واضحی از آنچه می خورید به دست بیاید ، دوربین ها و سنسورهای کوچکی درون بشقاب تعبیه شده اند.

به منظور اینکه به شما بگوید چه چیزی و چه مقدار غذا درون بشقاب قرار دارد ، بشقاب به سه بخش تقسیم می شود و سه دوربین کوچک و سنسورهای وزنی  جهت تشخیص تصویر و اطلاعات وزنی استفاده می شود. بشقاب هوشمند 8000 گزینه از  بانک اطلاعاتی وزارت کشاورزی ایالت متحده امریکا ، بانک اطلاعاتی SKU  یا واحد نگهداری غذا و غذاهای رستوران را اسکن و جستجو می کند. این الگوریتم تعیین شده می تواند تفاوت بین پاستای گندم عادی و تمام گندم را تشخیص دهد. متاسفانه، برای افرادی که عادتهای نوشیدنی دارند هنوز هیچ لیوان هوشمندی طراحی نشده است.

به نظر می رسد این بشقاب کاملا خودکار باشد، اما تصور ما بر این است که از اپلیکیشن نیز می توان بهره برد. سایر بشقاب هوشمندی که در سایت Kickstarter قرار دارد  از این قرار است که برای مایکروویو ایمن نمی باشد، در مورد تمیز کردن آن چیزی گفته نشده ، بنابراین ظاهرا بعد از هر استفاده آن را با دست باید شست.

اگر زود بجنبید بشقاب 199 دلاری  را با تخفیف می توانید 100 دلار بخرید، و قرار  بر این است که تا ماه ژوئن 2016 وارد بازار شود.


0 کالا در لیست مقایسه