تلویزیون خود را به تلویزیون SMART تبدیل کنید

تاريخ تنظيم: سه شنبه 15 اردیبهشت ماه 1394 تعداد بازدید 2951
تلویزیون خود را به تلویزیون SMART تبدیل کنید

 

 

 تلویزیون خود را به تلویزیون SMART  تبدیل کنید.


 

وقتی قرار است تلویزیون خود را به تلویزیون SMART  تبدیل کنید  و قادر باشید تا به سرویس هایی همچون Netflix  و Amazon Prime  و حتی جستجوی شبکه های اینترنتی بر روی صفحه نمایش خود دسترسی داشته باشید ، و بهتر از همه اینکه لازم نیست کلی پول صرف تلویزیونی گران نمایید، هرگز انتخابی بهتر از این در برابر شما قرار نخواهد گرفت. اگر فکر میکنید این تلویزیون شبیه به امکانات Chromecast  را نخواهد داشت پس مطالب زیر را مرور نمایید.

 

ابزار Stick Amazon Fire TV

  Amazon Fire TV Stick با قیمت مناسب قابل تهیه بوده و به راحتی تلویزیون ساده شما را به چیزی هوشمندتر تبدیل می کند. به پورت HDMI متصل شده و دسترسی به Amazon Prime Instant Video، Netflix،  Demand 5 و دیگر دسترسی ها را تنها با پرداخت 35 دلار ممکن می سازد. علی رغم اینکه  کمی بزرگتر از USB memory معمولی می باشد ، اما این مجموعه پردازنده دو هسته ای هوشمند بوده و یک گیگا بایت RAM و 8 گیگا بایت ذخیره داخلی، همراه با دو آنتن (MIMO) Wi-Fi را دارا می باشد.  موسیقی را به راحتی فیلم های خود دریافت کنید. اما آیا این واقعا smart  است؟

 

 

دستگاه Roku  49.99 دلار قیمت داشته و دستگاه بی نظیر دیگری برای تماشای فیلم ها، کلیپ های YouTube و دیگر موارد در تلویزیون شما می باشد، و احتمالا یکی از کامل ترین راه حل ها برای شبکه wifi  می باشد. به راحتی به پورت HDMI  وصل کنید، منبع انرژی را متصل کرده ، به شبکه Wi-Fi متصل شده و سپس به راحتی به تماشای برنامه مورد علاقه خود بپردازید. یک ریموت  کنترل نیز وجود دارد، شما همچنین می توانید از طریق تلفن هوشمند خود آن را کنترل نمایید، این برای زمانی عالی است که روی مبل می خواهید بنشینید و متوجه می شوید کنترل را گم کرده اید! تقریبا با هر سرویس ویدئویی ارائه شده (Prime Instant Video )   سازگاری دارد و واقعا روشی عالی برای تبدیل تلویزیون شما به تلویزیونی SMART  می باشد.0 کالا در لیست مقایسه