ساعت های هوشمند

تاريخ تنظيم: دوشنبه 4 خرداد ماه 1394 تعداد بازدید 1602
ساعت های هوشمند

پیشنهاد معامله بهتر دارید؟

اکنون شما می توانید 10 عدد از این ساعتهای ورزشی را با قیمت تنها یک عدد ساعت Apple  خریدارای نمایید. 

 


ساعت
Apple  گران قیمت می باشد، اما به این معنا نیست که تمامی ساعتهای هوشمند انقدر گران قیمت باشند. اکنون یکی از ساعتهای ورزشی را معرفی می کنیم. این ساعت اولین ساعت تولید اکترونیکی Hannspree می باشد که بیشتر به عنوان تجهیزات تولید صوتی بصری آن شناخته شده می باشد و 44 دلار یا 30 پوند قیمت دارد.

با این قیمت ، کسی نمی تواند انتظار داشته باشد که قابلیت های فنی و مواد با کیفیت بالا همچون Apple  داشته باشد ، اما این ساعت نیز زیبایی خود را دارد. لازم نیست حتما دور مچ دست بست شود. درون بسته بندی آن یک گردن بند نیز وجود دارد که می توان به سادگی آن را به گردن آویزان کرد. این خود راه حل مناسبی است برای ساعتهایی که برای همه نوع مچ دست مناسب نبودند.

 Hannspree ساعتهای ورزشی را سازگار با سیستم عامل های تلفن های آندروید و Ios طراحی کرده است، و یک برنامه همراه برای هر نوع سیستم عامل تولید کرده است. زمانی که آن را تنظیم کنید، تماس وروری و اعلان های پیام نمایش داده می شوند ، اگرچه هنوز مشخص نیست اعلان های ایمیل، رسانه های اجتماعی و دیگر اپلیکیشن ها نیز قابلیت اراسال هشدار برای نمایش را دارند یا خیر. این ساعت همچنین فعالیت شما را کنترل می کند و تعداد قدم ها ، مسافت ، کالری و خواب شما را ثبت می نماید و سپس از طریق اپلیکیشن اطلاعات را ارائه میدهد.

صفحه نمایش OLED  ، تاریخ و زمان، میزان باتری و هر هشداری را که ثبت کرده باشید را نمایش می دهد. باتری از طریق اتصال USB  در کمتر از یک ساعت شارژ شده و بین 5 تا 8 ساعت شارژ را نگه میدارد، که البته بستگی به میزان مصرف شما دارد. اطلاعات از طریق بلوتوث منتقل می شوند اما نیازی نیست هر روز آن را متصل نمایید زیرا تا 20 روز اطلاعات در دستگاه محفوظ می مانند.

 Hannspree برنامه ای مشخص برای  تاریخ تولید و دسترسی جهانی ساعتهای ورزشی خود تعیین نکرده است اما ما اطلاعات جدیدتر را در اختیار شما قرار می دهیم.


0 کالا در لیست مقایسه