طراحی جدید جت

تاريخ تنظيم: دوشنبه 11 خرداد ماه 1394 تعداد بازدید 2165
جت مجلل جدید از مرسدس بنز


این یک مجموعه سینمایی 
Sci-Fi نمی باشد. این یک جت مجلل جدید از مرسدس بنز میباشد.
 

 

طراحی جدید مرسدس بنز به سبک لوفتانزا تکنیک آلمان کابین مجللی ساخته است که تمرکز بر لیست بالا بلند  لوکس و جت های خصوصی دارد.

طراحی هواپیمای حمل ونقل کوچک و متوسط کابین یک برند جدید معماری را اتخاذ می کند که با سقف جدا شدنی به سبک سنتی ، دیوار و کف نمونه خود همانند جت های خصوصی و تجاری  جلوه پیدا می کند. طراحان  با تنظیمات پیشرفته داخلی حس بالایی از فضا برای مسافران ایجاد میکنند.

سایز کابین برای پروازها طوری طراحی شده است که پروازها را در حد ممکن لذت بخش سازد. ویژگی ظاهری این کابین ها کف چوبی، مبل ، تخت دو نفره، صندلی چهار نفره و صندلی بزرگ U شکل با یک میز بزرگ در وسط می باشد. تمامی سطوح نشیمن با چرم اعلا پوشیده شده است، و خریداران می توانند بیشتر کابین را با افزودن یک یخچال، یک تلویزیون صفحه مسطح، یک آکواریوم و یک درخت بن سای آراسته کنند. کوپه های مخزن بزرگ در سرتاسر کابین پراکنده شدند.

پنجره های جت با پنل های بزرگ مشکی الهام گرفته از صفحه نمایش پوشیده شده است که ابزارهای  سنتی سری S-class  را جایگزین می کنند. مرسدس بدعت گذارنده نوعی از تکنولوژی است که به مسافران اجازه میدهد تنها با فشردن یک دکمه پنل ها را از روشنایی به تاریکی تبدیل نمایند. زمانی که پنل مشکی شد ، سیستم هواپیمایی خاص جت را کنترل می کند که می تواند نمایش فیلم، نمایش پیش بینی آب وهوا و اطلاعات سفر را فراهم نماید.  زمانی که پنل شفاف است، ساکنین می توانند به سادگی از نمایش آنها لذت ببرند.

مرسدس بنز استایل و لوفتانزا تکنیک کابینی در EBRACE 2015 ارائه خواهند کرد که به زودی درهای باز آن در ژنوا ، سوئیس نمایش داده خواهد شد. تا چند ماه آینده این دو شریک تجاری مشتریان بسیاری جمه خواهند کرد. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، تا سال آینده دارندگان جت قادر خواهند بود کابین را به سلیقه خودشان سفارش دهند.

0 کالا در لیست مقایسه