Sony XBR-75X910C

تاريخ تنظيم: سه شنبه 12 خرداد ماه 1394 تعداد بازدید 1630
تلویزیون 75 اینچی ( 74.5 اینچی) مافوق HD 4K


Sony XBR-75X910C

تلویزیون 75 اینچی ( 74.5 اینچی) مافوق HD  4K


ما توانستیم سال گذشته، این مدل را در کنار مدل های X850B  و X950B   نمایش دهیم. پیشرفتها چشمگیر بودند. کیفیت استاندارد بالا و عالی، HD، DVD و پخش Bluray  جزئی از اهداف سونی بوده و قطعا در هدف خود نیز موفق می باشد. به جای تمرکز بر ساخت تلویزیون هایی که تنها قابلیت نمایش کیفیت بالای تصویر 4K UHD دارند، سونی تکنولوژی خود را با ایجاد تصویر مشابه 4K  با سیگنال های رزولشن عادی تغییر داده است. این استراتژی خیلی خوبی بوده است و سونی موفق شد تا این فرایند چشمگیر خود را در معرض نمایش قرار دهد.

کیفیت تصویر 4K

سونی در سال 2013 طیف نوری وسیع تری را با طیف روشنایی گسترده در تلویزیون های LED  سال 2014 ابداع کرد. همان طور که دیگر  سازندگان این ویژگی ها را شروع کردند ، سونی گامی فراتر در دقت کیفیت و وضوح رنگ نمایش فیلم های HD  و 4K  در مدل X900C نهاد. تفاوت تجربه را مشاهده نمایید.

تمام فیلم هایی را که تماشا می کنید را به کیفیت 4K  مافوق HD  برسانید.

هر چیزی که تماشا می کنید ، اکنون با کیفیت 4K  تماشا کنید. تمامی برنامه ورزشی HD  ، فیلم های تلویزیونی و فیلم هایی که کیفیت بالایی تا حد کیفیت 4K دارند. بیشتر فیلم های 4K  تولید شده ساخت سونی می باشند که با 10 سال تجربه 4K ساخته است و از دیگر برندها پیشی گرفته است.

4K  در بهترین جایگاه

باید گفت، برای آن دسته از افرادی که مشتاق بهترین تجربه 4K  هستند، تلویزیون های 4K  سونی به طور خاصی برای نمایش و گسترش فیلم های 4K  ساخته شده است. سرویس های اینترنتی همچون Netflix و Amazon Instant Video  مرجع گسترده ای از فیلم ها و مجموعه های اصل تلویزیونی 4K  با کیفیت فوق HD  را ارائه می دهند.

سبک فوق باریک

در نهایت، تلویزیونی که تصویر را تا گوشه ترین صفحه نمایش پر می کند، بنابراین تمام چیزی که می بینید تصویری است که در برابر چشمان شما حرکت می کنند. گوشه های کناری تصویر به حدی باریک است که زمانی که شما تلویزیون را نگاه میکنید عملا متوجه گوشه های تصویر نمی شوید، تنها مات و مبهوت تصویر 4K خواهید شد.

تلویزیون هوشمندتر- اپلیکیشن بیشتر

کارهایی که در تبلت یا تلفن همراه هوشمند خود انجام می دادید اکنون به سادگی در تلویزیون شما اجرا می شود. به حساب کاربری Google  خود متصل شوید تا به اپلیکیشن ها، بازی های و محتوای  Goolgr Play دسترسی پیدا نمایید.

تلویزیون هوشمندتر- جستجوی صوتی

کافیست بگویید " فیلم اکشن" یا  " آب و هوای امروز" ، و به تلویزیون آندروید اجازه دهید تا کار خود را انجام دهد. جستجوی صوتی به شما کمک می کند تا آنچه را می خواهید به سرعت پیدا نمایید. به سادگی با یک کلیک به ریموت کنترل یا تلفن همراه سازگار خود صحبت نمایید.

تلویزیون هوشمندتر-  Google Cast

Google Cast  مشابه  Chromecast  در تلویزیون شما ساخته شده است. اپلیکیشن های مورد علاقه و سرگرمی خود را از جمله HBO GO ، WatchESPN، WATCH Disney  و دیگر برنامه ها را از دستگاه آندروید یا iOS،Mac، Windows computer  یا Chromebook  متصل به تلویزیون خود مشخص نمایید.

 

تلویزیون هوشمندتر- شاخصه

محتوای شاخصه ای سفارش شده از طرف Google Play ، YouTube  و اپلیکیشن های شما به طور خودکار در صفحه نمایش اصلی قرار می گیرند  یا  کنترل اپلیکیشن های معروف در بالای دکمه صفحه نمایش بدون مداخله در تماشای آنچه ملاحظه می فرمایید، قرار می گیرند.

ارسال بازی های PS3  مستقیما به تلویزیون شما

جهان PlayStation  را مستقیما به خود بیاورید. اکنون می توانید بازی های PlayStation 3  را همچون تلویزیون عادی و فیلم، روی تلویزیون خود داشته باشید و بازی کنید. یک کنترل کننده  DUALSHOCK4   به تلویزیون خود متصل نمایید و از میان بازی های مختلف با مدت اجاره ای موجود انتخاب و بازی نمایید.

تمامی رنگها زنده بنظر می رسند

هر رنگی که تصور کنید را می توانید در تلویزیون سونی با نمایش TRILUMOS  مشاهده نمایید، که شامل تولید مجدد سایه های قرمز، سبز و آبی دریایی می باشد.  رنگها در طیف نوری بسیار گسترده و بسیار زنده بنظر می رسند، و صحت رنگهای پویا به شما این اطمینان را می دهد که رنگها به حد کافی دقیق و استوار هستند.


0 کالا در لیست مقایسه