تکنولوِِژی جدید ENBLINK

تاريخ تنظيم: شنبه 16 خرداد ماه 1394 تعداد بازدید 1049
ENBLINK تمام تلویزیون های آندروید را به یک دستگاه تبدیل می کند.

آیا یک هاب مرکزی برای منزل هوشمند خود نیاز دارید؟ ENBLINK تمام تلویزیون های آندروید را به یک دستگاه تبدیل می کند. 

شاید هم اکنون یک قفل هوشمند یا لامپ نوری داشته باشید، اما اگر واقعا بخواهید یک دستگاه کنترل خودکار خانه داشته باشید، پس یک هاب منزل هوشمند  نیز نیاز خواهید داشت. بدون این هاب، شما نمی توانید تنظیمات هوشمند شبانه برای خواب مناسب داشته باشید تا دستگاه تنظیم دما، دمای اتاق را کم کند، درب جلویی منزل شما قفل شود، و چراغ های اتاق خواب شما خاموش شود.

مشکل اینجاست که این هاب ها به شکل یک جعبه ساده می باشد که مجبورید به جعبه های مکعبی الکترونیکی خودتان اضافه نمایید. اما Enblink  دستگاههایی که قبل در مرکز کنترل خودکار منزل خود داشتید را به یک دستگاه تبدیل می نماید. زمانی دستگاه  USB و کابل آن همیشه باید دور و بر شما می بود، اما امروز این اصل تغییر کرده است. قبل از اینکه به تلویزیون هایGoogle  وصل شود، می تواند هر نوع ابزار تلویزیونی آندروید ، از Google Nexus Player  به تلویزیون آندروید تبدلیل نماید. " طبق خبر منتشر شده پرس نیوز،  این دستگاه با تمامی ابزارهای آندوریدی موجود در بازار و کامپیوترهای شخصی سازگاری دارد.

Enblink با یک سری امواج رادیویی Z-Wave  کار میکند ، بنابراین شما می توانید قفل ها، نورها، سنسورها ، دوربین های امنیتی ، دما سنج ها ، همچنین هر ابزاری که با امواج Z-Wave  و Enblink  سازگاری دارد را کنترل نمایید. این دستگاه با دماسنج هوشمند Nest  و لامپ های Philips Hue  نیز به خوبی کار میکند.

ژانویه 2014، Enblink  قابلیت دستورات صوتی رمزی را به دستگاه خود اضافه کرد ، اگرچه شما مجبورید برای کارایی آن از اپلیکیشن های سازگار استفاده نمایید. به این معنا که اگر در حین کتاب خواندن احساس کردید خوابتان گرفت، کافی است زیر لب فرمان دهید که لامپ را خاموش کند.


0 کالا در لیست مقایسه