بینایی سنجی با تلفن همراه

تاريخ تنظيم: دوشنبه 25 خرداد ماه 1394 تعداد بازدید 1643
با این تکنولوژی تلفن شما به یک بینایی سنجی متصل به اینترنت تبدیل می شود
دیگر لازم نیست مسافت طولانی را برای ویزیت دکتر خود صرف نمایید. با این تکنولوژی تلفن شما به یک بینایی 
.سنجی متصل به اینترنت تبدیل می شود


رفتن به مطب دکتر واقعا آزاردهنده است، اما در نهایت مجبوریم که برویم. میلیون ها انسان در سراسر جهان وجود دارند که مقوله درمان و سلامت پزشکی برای آنها به راحتی قابل اجرا نیست. در بسیاری از نقاط جهان  ( حتی در ایالت متحده) ، و مخصوصا نقاطی که درمان پزشکی برای اکثریت مردم هزینه بسیار بالایی در بردارد، پزشکان تجهیزات بسیار اندکی در اختیار دارند. گاهی اوقات موقعیت هایی برای آنها پیش می آید که ناچار هستند به بیمار خود مراجعه نمایند، و مهم نیست چقدر تجهیزات پیشرفته پزشکی در اختیار دارند، اما قطعا آنها تمایلی ندارند که یک ماشین بزرگ را برای آزمایش گرفتن با خود حمل نمایند. 
D-EYE   یک ابزار تصویر برداری شبکیه قابل حمل بوده و اندازه آن تنها کمی از انگشت اشاره شما بزرگتر می باشد و به تلفن همراه شما متصل می شود تا تصویر و ویدئوهایی از درون چشم شما را نمایش داده و عکسبرداری نماید.
این تکنولوژی توسط بینایی سنج Andrea Russo طراحی شده است و شرکت توسعه دهنده آن Si14 SpA می باشد. D-EYE در اصل یک بینایی سنج کوچک بوده که جهت کمک به تغییر آمار اسفناک سازمان بهداشت جهانی می باشد ، مبنی بر این حقیقت که افراد بسیاری از مشکلات بینایی در سراسر جهان رنج می برند، و می توان از 80 درصد آنها جلوگیری کرد یا از طریق آزمایشات و مراقبت های ساده مورد درمان قرار داد.
لنز D-EYE بر روی قاب دور موبایل نصب شده  و به اپلیکیشن تلفن همراه متصل می شود، جایی که به پزشکان این امکان را می دهد تا ابزار را کنترل نمایند و همچنین می توانند فایل های بیمار را بازنگری و مرور نمایند. D-Eye ، 5 تا 8 درجه از نمای شبکیه چشم را از طریق باز کردن مردمک چشم و با نزدیک کردن آن به چشم خود نیز تا 20 درجه و بیشتر را نمایش میدهد. 
از این طریق قادر است یک تصویر واضح از شبکیه، نقطه کور، قطب خلفی و درون کره چشم را نمایش دهد. D-EYE تمامی تصاویررا در ابعاد بزرگ و بر صفحه نمایش تلفن پزشک نمایش می دهد و همچنین قادر است تمامی آزمایشات را ثبت نماید بنابراین بعدها نیز می توان آنها را مشاهده کرد.
با این ابزار به سادگی بینایی خود را ارزیابی می کنید و با پزشک خود در میان می گذارید.


0 کالا در لیست مقایسه