دستگاه کنترل LoveLinkU

تاريخ تنظيم: چهارشنبه 27 خرداد ماه 1394 تعداد بازدید 1231
این دستگاه شگفت انگیز امکان کنترل کل منزل هوشمند را در اختیار شما قرار می دهد.


این دستگاه شگفت انگیز امکان کنترل کل منزل هوشمند را در اختیار شما قرار می دهد. 


چه کسی گفته کنترل منزل هوشمند کاری خسته کننده است؟ LoveLinkU  ثابت می کند که این مدل دستگاهها نیز می توانند دارای طراحی  زیبا و مدرن و با کارایی بی نظیر باشند.

برعکس ظاهر آب نباتی این دستگاه، سازندگان آن را LoveLinkU  یا روبات کنترل صدا می نامند که با تراشه مادربورد، یک کنترل کننده اینفرارد، یک بلندگو، و یک میکروفون تکمیل می شود. با تمام این قطعات امکان کنترل دستگاههای منزل هوشمند با صدا راحت تر می شود. دستگاههای با سیستم عامل iPhone  و آندروید به عنوان دستگاه ریموت کنترل عمل می کنند و دستورات صوتی شما را کنترل می نمایند.

لیست کارهایی که LoveLinkU می تواند انجام دهد طولانی است، شاید احتمال روشن کردن دستگاههای منزل را داشته باشد، می توانید قبل از اینکه به منزل برسید شام را حاضر نمایید، تلویزیون را روشن کرده، دمای منزل را تعیین نمایید وغیره. سازندگان لیست مشخصی از دستگاههای سازگار با LoveLinkU ندارند، اگرچه آنها گفتند که این دستگاه کدهای IR را به دستگاههای سازگار ارسال می نمایند. در غیر اینصورت، از یک پریز یدکی برای کنترل دستگاههایی که وصل نمی شوند استفاده می شود.

 

از ویژگی های دیگر آن می توان به قابلیت برنامه ریزی از قبل این دستگاه اشاره کرد که قادر است چندین دستور را با یک کلمه اجرا کند . همچنین LoveLinkU به عنوان یک دریافت کننده push-content عمل می کند، به این معنا که می توانید گزینه های مربوط به کتاب صوتی را از منابع آنلاین از طریق این دستگاه به طور خودکار دریافت نمایید .


اگر نیاز دارید که مراقب اعضای خانواده خود (نوزادان و کهنسالان) باشید، LoveLinkU می تواند اطلاعات سلامتی آنها را جمع آوری کرده و در همان لحظه با شما به اشتراک بگذارد. شما همچنین می توانید تلفن همراه خود را به طور بی سیم با این دستگاه شارژ نمایید و تمام این ویژگی ها تنها با یک پسورد مخفی فعال می شود.


0 کالا در لیست مقایسه