سه چرخه پرنده Flike

تاريخ تنظيم: چهارشنبه 27 خرداد ماه 1394 تعداد بازدید 1448
اولین تجربه پرواز با سه چرخه

اولین تجربه پرواز با سه چرخه 

 

 


 

شاید در نگاه اول یاد دوچرخه های سرعتی فیلم جنگ ستارگان بیفتیم .اما در اصل این تریکوپتر ساخته مجارستان می باشد.   

تیم سازنده دستگاههای پرنده تمام الکتریک شخصی اخیرا یک دوچرخه پرنده که Flike  نام دارد را اختراع و هدایت کردند.خلبان این پرواز به راحتی دوچرخه را به پرواز در آورد و به سادگی و با پایداری تمام آن را در هوا نگه داشت.

اگرچه هدف از این پرواز نیز قطعا تست پایداری آن بوده که موفقیت آمیز انجام شد.

اما ما مطمئن نیستیم که خلبان در حین پرواز چه احساسی داشته مخصوصا با آن موتورهای بزرگ با تیغه های چرخان، قطعا انتظار نداریم که افراد معروف روی آن بنشینند و با آن به روی صحنه اجرای کنسرت بیایند اما بسیار مشتاق هستیم که ببینیم هدف اصلی از طراحی این پروژه چه بوده است.

باتری های پلیمری لیتیومی Flike  را به کار می اندازند و اجازه می دهند تا 40 دقیقه با آن پرواز نماید. موتورهای چرخان با ترکیبات کربنی و دیسک های موتور الکتریکی منحصر بفرد خود باعث بلند شدن آن می شوند. 

مهندسین این پدیده به ما اطمینان می دهند که موقعیت افقی و عمودی پرواز دارای ثبات می باشد و با کامپیوتر قدرت پرواز آن کنترل می شود و پرواز با آن به سادگی راندن دوچرخه می باشد.

تا زمانی که سازمان فدرال هوایی اجازه پرواز به Flik را به عموم بدهد باید صبر کنیم اما دیدن روزی که این سه چرخه ها به جای ماشین ها در آسمان پرواز می کنند بسیار جالب و هیجان انگیز خواهد بود.

 

 

0 کالا در لیست مقایسه