بزرگترین اختراع تکان دهنده گوگل سال 2015

تاريخ تنظيم: چهارشنبه 27 خرداد ماه 1394 تعداد بازدید 2071
بزرگترین اختراع تکان دهنده گوگل سال 2015 وارد بازار می شود.

بزرگترین اختراع تکان دهنده گوگل سال 2015 وارد بازار می شود 


در میان برنامه های مختلف جدید گوگل از جمله
VR GoPro ، منزل هوشمند، و Android M ، اکنون شاهد یکی از مهم ترین رونمایی های Google I/O سال 2015 باشید. روز پنج شنبه در پرده برداری های پروژه های پیشرفته گوگل و تیم تکنولوژی از دو تکنولوژی برتر رونمایی شد که همه نگاهها را به سمت خود جلب کرد: پروژه soli   و پروژه Jacquard.

اولین پروژه نوعی تکنولوژی جستجوی حرکتی می باشد که دقت زیر میلیمتری داشته باشد، و دومین پروژه یک پارچه با سنسور حساس لمسی است. مهندسین رازدار گوگل در اولین روز I/O از نمونه های اولیه هر دو تکنولوژی پرده برداری کردند. آنها قول دادند که اپلیکیشن های بی نظیر دیگری تا چند روز آینده معرفی نمایند.

گوگل بیان کرد از این پس دنبال ابزاری هستیم که تکنولوژی های هوشمند پوشیدنی wearable تنها در زیر جوراب شما باشند و قابل مشاهده نباشند. توضیح این فرایند فراتر از ذهن شما خواهد بود.

با این تفاسیر پس جورابهای با صفحه لمسی خواهیم پوشید؟ خوشبختانه اینطور نیست. بلکه این تکنولوژی احتمالات جالبی دارد. پنل های لمسی کوچک، به اندازه دو اینچ مربع که در الیاف پارچه پوشیده شده است و قابل رویت نمی باشد. شاید حساسیت سنسورهای لمسی به اندازه یک لپ تاپ مدرن نباشد ، اما قادر است حرکات را تفسیر نماید و انجام دهد، مثلا با وارد کردن ضربه شدید متوجه می شود که آهنگ را تغییر دهد یا چراغ ها را روشن نماید. آیا شلوارهایی که در آینده می پوشید این قابلیت را دارند که بدون اینکه گوشی را از جیب خود در بیاورید آن را کنترل نمایید؟


 

 

0 کالا در لیست مقایسه