دستبند های Nike

تاريخ تنظيم: پنجشنبه 28 خرداد ماه 1394 تعداد بازدید 2649
دستبند های Nike با ظاهر شیک جای دستبندهای قدیمی را میگیرند


دستبند های   Nike+ Fuelband SE با ظاهر شیک جای دستبندهای قدیمی را میگیرند دستبندهای Nike+ Fuelband SE دستبند کاملی نیست اما با قابلیت تشخیص مسیریابی که دارا می باشد آن را خاص تر کرده است.

Fuelband یک دستبند ساده ، با لایه پلاستیکی مشکی می باشد که دور مچ دست شما بسته می شود. این دستبند حرکات شما را ثبت می کند و با نمایش اعداد Nikefuel به شما می گوید که چقدر فعالیت دارید. البته Nike  اعلام نکرده است که که این اعداد چگونه محاسبه می شود، اما هرچه این اعداد بالاتر باشد نشان دهنده این است که شما فعال تر هستید. Fuelband قادر است تا مسیر قدم های شما را دنبال کرده و کالری که سوزاندید را محاسبه نماید.

 

دستبند Fuelband SE مدل نسل دوم Fuelband می باشد. قابلیت ضد آبی بالاتری داشته و صفحه نمایش پیشرفته تری دارد و مواد بکار رفته درآن نسبت به قبل بهتر می باشد. تکنولوژی بلوتوث آن با قابلیت اتصال سریعتر با گوشی های iPhone  می باشد.  البته برای دستبندهای نسل اول هنوز آپدیتی وجود ندارد.

طراحی زیبای این دستبد طوری می باشد که از بستن آن احساس خجالت نمی کنید و طراحی بسیار شیکی دارد. بستن این دستبند بسیار راحت بوده انقدر که وقتی در دست شما قرار دارد فراموش می کنید که چیزی در دست دارید.

استفاده از آن بسیار ساده می باشد: با یک بار ضربه زدن وضعیت نهایی خود را چک می کنید. با دوبار ضربه زدن زمان را به شما نشان میدهد. با فشار دادن صفحه به مدت طولانی تر ثبت فعالیت جدید شما آغاز می شود. هیچ زمانی را با این دستبند از دست نمی دهید. کافی است تا قفل دستگاه باز شود تا وارد منوهای دیگر این دستبند شوید.

باتری این دستگاه  با یک بار شارژ کردن تا هشت روز کار می کند.

اپلیکیشن سازگار iPhone  ( از سیستم عامل آندروید پشتیبانی نمی کند) بسیار محبوب می باشد.

این اپلیکیشن اعداد فعالیت شما را گزارش می دهد و شما را تشویق می کند یا به چالش دعوت می کند. همچنین تحلیل های اولیه را انجام میدهد و به شما می گوید فعال ترین روز هفته شما کدام است،  و میزان Nikefuel که در یک روز یا یک هفته داشتید چقدر است. اما بنظر می رسد این اطلاعات بسیار سر سری و ظاهری می باشد.

این دستبند دارای مسیر یاب gps، سنجش میزان ضربان قلب نیز می باشد.

با چند هفته دست کردن این دستبند متوجه تغییر در وضعیت ظاهری بدن خود می شوید.

البته این دستبند دارای مشکلی نیز می باشد که کمی آزار دهنده می باشد. اتصال با گوشی iPhone  از طریق بلوتوث اغلب بسیار طولانی می باشد

0 کالا در لیست مقایسه