دوربین های امنیتی حیوانات خانگی

تاريخ تنظيم: شنبه 30 خرداد ماه 1394 تعداد بازدید 1075
PETZI دوربینی مخصوص زمانی که شما در منزل حضور ندارید

PETZI دوربینی مخصوص زمانی که شما در منزل حضور نداریدحتی بدون داشتن یک ساعت هوشمند نیز من متوجه زمان 7:30 صبح شده و بیدار میشوم. زیرا گربه ام که گرسنه است من را بیدار میکند.

من همیشه منزل نیستم که به گربه ام غذا بدهم. معمولا تا عصر بیرون هستم. اما دوریبنPetzi Treat Cam  این مشکل را برطرف کرده است.

این دوربین عکس هایی با کیفیت 720 پیکسلی و میکروفون خود ، همچنین با ارتباط برقرار کردن با حیوان شما، به شما این امکان را می دهد که آنها را تماشا کنید. با این دوربین شما می توایند خظرات احتمالی مواجهه با حیوان خود را از طریق اپلیکیشن تلفن همراهتان دور نمایید.

از طریق تن صدای شما، حیوان متوجه می شود که شما با او در ارتباط هستید و خطری او را تهدید می کند. می توانید پایه آن را به دیوار، میز یا هرجای دیگری قرار دهید. دستگاه دارای مکانیزم آغازگر می باشد، بنابراین نیازی نیست همیشه به آن نگاه کنید به شما هشدار میدهد.

زمانی که چند تکه غذا برای حیوان خود قرار می دهید امکان اینکه حیوان شما سراغ بقیه منزل شما برود و آن را به هم بزند کمتر است. این دستگاه 1000 خطر را مورد بررسی قرار میدهد و به شما اطلاع می دهد که حیوان شما گرسنه بوده و احتمال خطر برای او وجود دارد.

تا ماه دسامبر این دستگاه در 1000 منزل قرار گرفت و ما متوجه شدیم که نگرانی ها بسیار کاهش پیدا کرد و به جای نگرانی تبدیل به نوعی سرگرمی گردید. اما طراحان این دوربین هنوز به دنیال روشی برای یاددادن تهدیدها به حیوانات هستند. اینکه چه موقع غذا بخورند و چه چیزی بخورند.

با توجه به اطلاعات کاربری حیوان، دوربین نوع، سایز و جزئیات موقعیت سگ و گربه را تشخیص می دهد. این اطلاعات برای ارتباط با صاحب  حیوان بسیار با ارزش می باشد.


0 کالا در لیست مقایسه