دوربین حفاظتی nest

تاريخ تنظيم: دوشنبه 1 تیر ماه 1394 تعداد بازدید 1156
گوگل از نسل دوم دوربین های حفاظتی NEST خود رونمایی کرد.


گوگل از نسل دوم دوربین های حفاظتی
NEST  خود رونمایی کرد.
 


این دوربین امنیتی NEST  مدل پیشرفته شرکت دوربین های هوشمند سنسور دودی هستند. 11 درصد کوچکتر بوده و دارای سنسوری دوبخشی می باشد که طبق اعلام nest  از هشدارهای اشتباه جلوگیری میکند که در مدل های نسل اول معضل بزرگی بود. در دوربین های نسل دوم به راحتی از طریق اپلیکیشن تلفن همراه می توان هشدار را قطع کرد. سنسورهای جدید فواید بیشتری را نیز ارائه می نمایند. از جمله اینکه دود دستگاه را خاموش نمی کند، و قادر است تفاوت بین آتش گرفتن سریع و کند را تشخیص دهد و طبق آن هشدار را ارسال نماید.

تشخیص آتش ماهرانه کمک می کند که در زمان تشخیص مونوکسید کربن ، شعله آتش به طور خودکار خاموش شود  و دستگاه ماهی یک بار بلندگوهای خود را تست می کند و شروع به آژیر کشیدن می نماید (خوشبختانه زمانی که شما منزل حضور ندارید این اتفاق می افتد.)

دوربین نسل دوم بسیار مشابه نسل قبل خود می باشد اما با این ویژگی که پایه ای از فلز زینک داشته و یک آهن ربا جهت چسباندن بر سطوح فلزی دارد. قیمت آنها مشابه بوده، و دارای دوربین با کیفیت 1080 پیکسل ، 30 فریم در ثانیه با فیلمبرداری با قابلیت زوم 8 برابر در زاویه 300 درجه ای می باشد. میکروفون، بلندگو، دید شب اینفرارد با زاویه دید 20 فوتی به این دوربین اضافه گردیده است. شما همچنین از طریق اپلیکیشن آندروید و iOS قادر خواهید بود زمانی که از منزل خارج می شوید و زمان ورود به مناطق فعال تعیین شده،  هشدارها را دریافت نمایید.


 

 


0 کالا در لیست مقایسه