بلندگوهای چند قسمتی KIEN

تاريخ تنظيم: سه شنبه 9 تیر ماه 1394 تعداد بازدید 1785
مجموعه های KIEN بهترین و ساده ترین راه حل صوتی بی سیم می باشند.


مجموعه های KIEN بهترین و ساده ترین راه حل صوتی بی سیم می باشند.مانند تمام تکنولوژی ها، دنیای بلندگوهای بی سیم بسیار فراوان است. راه حل های ساده ای همچون بلندگوهای چندین اتاق Sonos ، یا بلندگوهای بلوتوثی که قابلیت جابجایی داشتند را دیده بودیم. اما اکنون محصول جدید و بهترین راه حل را می خواهیم معرفی کنیم که میتوانید به راحتی در چندین اتاق صدا را  با قابلیت بی سیم گوش دهید.

کاربران آزاده هستند تا هریک از اجزای دستگاه را که لازم دارند را خریداری نمایند از جمله بلندگوی دیسک مانند که شرکت آن را sat  نامیده ، با sub  مرکزی دیگر ساب ووفر و کانال مرکزی  و هاب وجود دارد. ساب چندین ورودی سیم شامل ورودی  RCA ، یک ورودی دیجیتال اپتیکال، و ورودی و خروجی HDMI برای همگام سازی صدا و ویدئو از منبع دستگاه به ساب و sat  ها می باشد. ساب ها شارژر نیز دارند.

می خواهید که sat  را به اتاق دیگرخود ببرید؟ جای هیچ مشکلی نیست. هر بلندگو کنترل صدا و قدرت خود رادارد و از طریق wi-Fi می توان به راحتی کنترل کرد.

شرکت ادعا می کند که هر بلندگوی دیگری وارد اتاق شود شناسایی میکند و متصل می شود و همچنین قابلیت اتصال به تلفن همراه  هوشمند شما را نیز دارد.

 


0 کالا در لیست مقایسه