تلویزیونهای ROKU

تاريخ تنظيم: سه شنبه 16 تیر ماه 1394 تعداد بازدید 1356
ویژگی خاص تلویزیونهای ROKU


با یکی از این ابزارهای روز دنیا ، فیلم های تلویزیونی  را با لذت بیشتری تماشا کنید.


امروزه تعداد دستگاه های دیجیتال انقدر زیاد شده است که برای هر خریدار یک دستگاه در دسترس می باشد. هر یک از این دستگاهها دارای نقاط ضعف و قوت خود هستند که در سخت افزار درونی و طراحی بیرونی پنهان شده اند که بسته به نیاز شما متفاوت می باشند


اکنون به معرفی دستگاهی می پردازیم که تا به امروز جامع ترین دستگاهی معرفی شده که با بیش از 2000 کانال و قابلیت های  جستجوی پیشرفته همراه است.   Roku 2   دستگاهی است که از مدل های پیشین سبقت گرفته است.دستگاه جدید با سایز ، ظاهر جدید و طراحی شیشه ای براق با زاویه اریب وار کناری جذابیت آن را چند برابر کرده است. ریموت کنترل این دستگاه که در   نیز Roku 3وجود دارد ، دارای یک ورودی هدفون  برای شنیدن صدای تلویزیون از طریق بی سیم می باشد. یک ورودی HDMI  نیز در پشت دستگاه تعبیه شده که دسترسی به  تنظیمات را آسانتر می کند همچنین یک ورودی اینترنت برای اتصال سریعتر و یک ورودی حافظه microSD    جهت ذخیره بازی در آن تعبیه شده است.

برای اینکه تجربه جدیدتری را در تماشای تلویزیون حس کنید، compact Roku Stick که با بسیاری از ویژگی های قابل توجه در Roku 3  وجود دارد. برای این قطعه stick  نیز ریموت طراحی شده است. اما برای دسترسی راحت تر به شبکه های Netflix و Amazon دکمه های لمسی در ریموت تعبیه شده است. همچنین دسترسی راحت به 2000 شبکه ورزشی ، فیلم ، خبری و موسیقی را فراهم می کند.

 

 0 کالا در لیست مقایسه