تراشه جدید اینتل

تاريخ تنظيم: شنبه 20 تیر ماه 1394 تعداد بازدید 1329
تراشه جدید طراحی شده توسط شرکت اینتل


فضایی را روی دسک تاپ قرار دهید و با تراشه ی کامپیوتری که مورد علاقه ی ماست به هدف بزنید .


 


از زمانیکه شرکت اینتل تراشه های  محاسباتی خود را تولید نمود، شاهد هجوم بردن کامپیوترهای (سیستم های) ریز (کوچک) به سمت قابلیت اتصال HDMI بوده ایم. در واقع این حادثه مزیت هایی دارد که میتوان از آنها این گونه نام برد که یکی از برترین این مزیت ها رایگان بودن تولیدات ویندوز با ارائه bing می باشد. این اتفاق می تواند اتفاق خوبی باشد، اما از سیستم های اجرایی تجاری و رایگان دیگری مثل اندروید یا لینوکس استفاده می کنند. در صورتیکه سیستم هایی که دارای این تراشه هستند از منابع و طراحی و تنظیمات اینتل استفاده می نمایند. البته این عملکردها می تواند باعث انحراف از مقادیر تولیدی که طبق قاعده تولید می شوند،گردد.

تیتر اصلی این خبر دربعضی از رسانه ها به این صورت نیز مطرح گردیده است:

استاندارد نوینی برای کامپیوترهای شخصی فقط روی یک تراشه ؛

لازم به ذکر است که اینتل این تراشه ها را در مارس 2015 ارائه کرده است و از زمان تولید تاکنون این تراشه ها روی تنظیمات استاندارد قرار می گیرند و این تنظیمات را انجام می دهند. این عملیات توسط یک اتم 4 هسته ای از شرکت اینتل به نام Z3735F پردازش می شود که دارای گیگابایتحافظه ی RAM بوده (که اگر ورژن لینوکس برای آن انتخاب شود،گیگابایت از آن مصرف می شود.) هم چنین دارای 8 یا 32 گیگا بایت حافظه ی emmc می باشد. 

برای اتصال تراشه ی محاسباتی به تلویزیون یا مانیتوری که قابلیت HDMI دارد متصل می شود؛ هم چنین دارای خاصیت USB با توانایی پشتیبانی از دو پورت می باشد. علاوه بر همه ی این ویژگی ها، از شکاف میکرو SD نیز پشتیبانی کرده و شارژ آن از طریق دستگاه   USBانجام می پذیرد. این تراشه متناسب با فناوری Bluetooth ،4 بوده و برای پشتیبانی از موس و کیبرد ساخته شده است.

علاوه بر این دارای خاصیت wifi با ویژگی 802.11bgn می باشد.0 کالا در لیست مقایسه