هدفونهای JVC

تاريخ تنظيم: دوشنبه 22 تیر ماه 1394 تعداد بازدید 2194
بالارفتن کیفیت هدفونهای jvc مدل xx


 


 
 XXمدل  JVC
بالارفتن کیفیت هدفونهای

سری جدید هدفونهای شرکت جی وی سی با کیفیت صدای قوی و شگفت انگیز وارد بازار شد. این شرکت اخیرا هدفونهای آنها را ببینیم گرچه هدفون های شرکت جی وی سی همیشه از لحاظ قیمت مقرون به صرفه بوده اند، اما تجربه ثابت کرده که کیفیت صدای خوبی دارند. در توضیحاتی که شرکت درباره ی این مدل داده است، از آن به عنوان  club sound یاد کرده است.

این مساله نگرانی ما را در این رابطه از بین میبرد. البته ما هنوز هم شگفت زده هستیم که آیا واقعا میتوان با قیمت 150 دلار هدفون های بیسیم بلوتوث دار را با این کیفیت صدای بالانس شده تهیه نمود؟!!!!! جالب تر این که اگر شما تمایل به بالا بردن بمی صدا داشته باشید، این هدفون ها این امکان را نیز برایتان فراهم میکنند.

البته ما هنوز هم شگفت زده هستیم که آیا واقعا میتوان با قیمت 150دلار هدفونهای بیسیم بلوتوث دار را با این کیفیت صدای بالانس شده تهیه نمود؟!!!!!!جالب تر اینکه اگر شما تمایل به بالا بردن بمی صدا داشته باشید، این هدفونها این امکان را نیز برایتان فراهم میکنند.

با همه ی این تفاسیر این مدل از هدفونهای شرکت دارای جنس بدنه ی مرغوبی نیستند،در واقع بدنه ی پلاستیکی آنها از ارزش ساختمانی آن کمی میکاهد.اما این  ساختار مانع از ارائه ی کیفیت خوب نشده است.

از ویژگی های دیگر این هدفون میتوان به عمر باتری اشاره نمود،که در خوش بینانه ترین حالت تقریبا 10 ساعت دوام باتری دارد که البته این عمر بستگی به حجم صدا یا ولوم دارد.قیمت این هدفونهای بلوتوث دار را  در حدود 100 دلار تخمین زده است.    JVC شرکت به هر حال اگر شما قصد خرید یک هدفون با عمر باتری و کیفیت صدای خوب هم چنین ایجاد صدای بم به بهترین نحو ممکن و همچنین قابلیت ارتجاعی بدنه و قیمت مناسب را دارید،پیشنهاد ما به شما تهیه ی این مدل JVC میباشد.


0 کالا در لیست مقایسه