لپ تاپ های هایبرید

تاريخ تنظيم: چهارشنبه 24 تیر ماه 1394 تعداد بازدید 2192
3 مدل از بهترین لپ تاپ های هایبرید(دو منظوره)3 مدل از بهترین لپ تاپ های هایبرید(دو منظوره)


 

 

لپ تاپ های هایبرید یا لپ تاپ های  1*2 ، دستگاههایی هستند که قادرند هم به عنوان لپ تاپ و هم به عنوان تبلت مورد استفاده قرار گیرند.

هر یک از این دو دارای طراحی جداگانه ای هستند که به نحوی سامان دهی شده اند که هم (صفحه لمسی) تبلت و هم کیبورد لپ تاپ به راحتی در دسترس هستند. به عبارت دیگر این لپ تاپ ها تا 360 درجه دوران دارند. قیمت این لپ تاپ ها در حال حاضر بین 700 تا 2000 دلار می باشد.

اگر چه بعضی تولید کنندگان این لپ تاپ ها مثل کمپانی Acer از این لپ تاپ های دو منظوره برای کاربران خاص خود با طراحی ویژه بودجه ی جداگانه ای را صرف می کنند، اما شرکت هایی هم چون Dell نیز به تولید این مدل لپ تاپ ها پرداخته اند، این لپ تاپ ها دستگاه هایی نرم و قوی هستند که ظاهرا سرویس رسانی خوب و کاربردی ویژه ای دارند، سیستم عامل نصب شده بر آن ها ویندوز 10 می باشد.

کارشناسان علم و تکنولوژی در این رابطه اظهار نموده اند که این لپ تاپ های دوکاره بسیار بهتر از لپ تاپ و تبلت های جداگانه می باشد.


1. لپ تاپ های هایبرید مایکروسافت

بهترین نوع لپ تاپ های هایبرید را شرکت مایکروسافت با نام تجاری Microsoft surface pro3 ارائه نموده است. این لپ تاپ با ویژگی های قدرتمند خود جزء بهترینها در دنیای علم و فناوری لپ تاپ های هایبرید به شمار خواهند آمد.

ویژگی لپ تاپ های هایبرید مدل  Microsoft surface pro3 به شرح زیر میباشد:

سرعت پردازنده  1/9 GB

رم 8 GB

حافظه 256 GB

اندازه صفحه نمایش 12 اینچ و کیفیت آن HD میباشد.


 

البته بعد از این مدل دو مدل شرکت HP  و Lenovo را هم جزء برترین ها به حساب می روند.


2. لپ تاپ های هایبرید HP


 3. لپ تاپ های هایبرید Lenovo 


 


0 کالا در لیست مقایسه