اسپیکرهای مقاومتی JBL

تاريخ تنظيم: دوشنبه 5 مرداد ماه 1394 تعداد بازدید 2714
اسپیکرهای مقاومتی JBL باساختار کیفیتی بهتر

 با ساختار کیفیتی بالاتراز گذشتهJBL  اسپیکرهای مقاومتی

امروزه اسپیکرهای بلوتوث دار کوچک به رقابت با اسپیکرهای سایز بزرگ پرداخته اند،زیرا سایز آنها موجب میشود که این تفاوت در انتخاب حس گردد.اگرچه این اسپیکرهای کوچک کلیه ی نیازهای طرف داران موزیک رابه دلیل کیفیت صدای ضعیف خود نسبت به سایز بزرگتر،برطرف نمیسازد،اما به دلیل حجم کم خود طرفداران خاص خودش را دارد؛روی هم رفته اسپیکرهای کوچک هنوز راه زیادی رابرایرقابت با اسپیکرهای بزرگتر که به صورت نرمال در بین مصرف کنندگان جا افتاده است،در پیش دارند.


،که قابلیت شارژ+2را داردیک انتخاب موثر میتواند باشد.JBLبه هرحال این اسپیکر شرکت


شرکت امیدوار است که این اسپیکرها در آینده یکی از بهترین ها ذر سری اسپیکرهای بلوتوث دار شوند،قیمت این اسپیکرها توسط کارشناسان شرکت در حدود 149دلار پیش بینی شده است؛کارشناسان این شرکت بر این باورند که اسپیکری با قابلیت شارژ+2 نمونه ی مشابهی نداشته است،به همیت دلیل مسیر پیش رو در زمینه ی پیشرفت این اسپیکرها بسیار جذاب خواهد بود. همان گونه که هر کالایی دارای مزایای چشم گیری است،ممکن است دارای معایبی هم باشد،  که خب این کالا هم از این قاعده مستثنا نیست.البته قابل ذکر است که نام این مدل را نیز+2نهاده اند.


مزایای این اسپیکر عبارتند از:

طراحی راحت و مناسب برای جای گیری در دست؛

کیفیت صدای نسبتا قابل قبول؛

خاصیت ضدآب بودن .

واما عمده ترین نکته ای که از آن به عنوان عیب این محصول یاد شده است،گران بودن این تکنولوژی نسبت به حجم کم آن میباشد و اینکه کیفیت باتری نسبت به مدل 2 تغییری نکرده است،ودر مدل +2 همان 6000 میلی آمپر/ساعت باقی مانده است.
 

0 کالا در لیست مقایسه