بررسی دوربین فوجی فیلم مدل S9900W

تاريخ تنظيم: شنبه 17 مرداد ماه 1394 تعداد بازدید 1800
بررسی و تحلیل دوربین جدید فوجی فیلم


S9900W بررسی دوربین فوجی فیلم مدل

لنز اپتیکال با قدرت زوم 50 برابر در این دوربین شاخص ترین ویژگی این دوربین تولید شده توسط فوجی فیلم می باشد،این دوربین در بین تولیدات اخیر اکثر کمپانی های تولید دوربین به استار معروف شده است 
سایز این دوربین بزرگ است اما برخلاف ظاهر بزرگ آن که ممکن است تصور ضعیف بودن را به ما برساند،قدرت اجرایی بالایی دارند. این مدل دوربین فوجی فیلم از یک سنسور کوچک استفاده می کند. این سنسور تا حدی قدرت اجرایی این لنز را بالا می برد،که تعجب مصرف کنندگان را به خوبی برمی انگیزد. 

خریدارانی وجود دارند که پیش نهاد داده اند لنزهای قدرتمند این دوربین به طور جداگانه به فروش برسند و روی دوربین های دیگر بطور ثابت نصب شوند.کارکردن با این دوربین بسیار آسان به نظر می رسد.

 

این دوربین به جای باتری قابل شارژ لیتیوم یونی از 4 باتری آلکالاین قلمی استفاده می نماید،این ایده ی تولید این مدل شارژدوربین بسیار مناسب سفر است زیرا هم حجم کمتری دارد،و استفاده از باتری قلمی در مقایسه با باتری شارژی آسان تر و قابل دسترس تر خواهد بود.

 

این دوربین در رنگ های سفید مشکی و قرمز موجود است.

به طور کلی درجعبه ی این دوربین شامل 4 باتری آلکالاین،کابل یو اس بی، بند چرمی سرپوش لنز، دفترچه ی راهنما،و یک سی دی که حاوی نرم افزار مربوط به دوربین است،می باشد.قیمت این دوربین با صفحه نمایش گر 3 اینچی در حدود 250 دلار می باشد.

0 کالا در لیست مقایسه