پنج مدل ازبهترین تلویزیونهای سایز متوسط انتخاب شده توسط مصرف کنندگان

تاريخ تنظيم: دوشنبه 30 شهریور ماه 1394 تعداد بازدید 2222
پنج مدل ازبهترین تلویزیونهای سایز متوسط انتخاب شده توسط مصرف کنندگان


پنج مدل ازبهترین تلویزیونهای سایز متوسط انتخاب شده توسط مصرف کنندگان

سایزهای چهل و شش و چها و هفت و چهل و هشت جزء گروه سایزهای متوسط به شمار می روند.در این تلویزیون ها گرچه نسبت به سایز های بزرگتر حساسیت ساخت پنل بیشتر است اما هنوز هم تلویزیون های سایز بزرگتر به نوعی جذابیت بیشتری دارند.به هرحال، در این سایزها به علت تراکم پیکسلی بالا شاهد تصویری با کیفیت بالا خواهیم بود که این وضوح بالای تصویر موجب رسیدن  آسیب کمتری به چشم در فواصل غیر استاندارد می شود.
در تولید تلویزیون همیشه چند شرکت پیشگام بوده اند که یکی از آنها سامسونگ می باشد،در رده بندی تلویزیون های سایز متوسط نیز سامسونگ رتبه های خوبی را کسب نموده است.
در واقع رتبه ی اول این رده بندی به تلویزیون 48 اینچ سامسونگ سری 7000تعلق یافته است . این تلویزیون با پنل ال ای دی ،سیستم عامل تایزن و سطح غیر خمیده ی خود نظر بسیاری از کاربران را به سوی خود جلب نموده است.


اما رتبه ی دوم این رده بندی باز هم به شرکت سامسونگ بابت تولید تلویزیون 48 اینچ سری 8500 اعطا گردید.این تلویزیون که جزء اُ ال ای دی ها به شمار میرود،باسیستم عامل تایزن خود موجب شگفتی مصرف کنندگان گردیده است.


رتبه ی سوم این رده بندی که در نوع خود بسیار شگفت انگیز می باشد،به شرگت فیلیپس بابت تولید تلویزیون 48 اینچ این کمپانی اختصاص یافته است.فیلیپس که قبلا تجربه ای در این زمینه نداشته است،با کسب این رتبه توانسته است، جایگاه خوبی را در این عرصه تثبیت نماید.
این تلویزیون با سیستم عامل مخصوص تلویزیون های هوشمند فیلیپس و سطح صاف و غیر خمیده ی خود نظر خیلی از مصرف کنندگان را به سمت خود جلب نموده اند.


بعد از فیلیپس رتبه ی چهارم به پاناسونیک بابت تولید تلویزیون 47 اینچی خود اختصاص یافته است.این تلویزیون با سطح صاف و سیستم عامل مخصوص پاناسونیک که"صفحه نمایش من" نامیده می شود،قدم تازه ای در این عرصه گذاشته اند.


سامسونگ پس از کسب رتبه ی اول و دوم این رده بندی با محصول دیگری  از تلویزیون های خود توانست رتبه ی پنجم را از آن خود کند.این محصول که یک تلویزیون 46 اینچی با کیفیت تصویر فول اچ دی می باشد، حایگاه نسبتا خوبی در فروش داشته است.


0 کالا در لیست مقایسه