تکنولوژی MHL

تاريخ تنظيم: جمعه 17 مهر ماه 1394 تعداد بازدید 2995
تکنولوژی MHLچیست؟

MHL فناوری

این فناوری در واقع یک تکنولوژی خلاقانه است که به طور کلی شگرد جدیدی را در اختیار ما می گذارد. در واقع این تکنولوژی تلفن هوشمند شما را به یک سیستم نمایش خانگی که وظیفه ی نمایش کانال ها یا تصاویر و ویدئوهای مورد علاقه ی شما را دارد تبدیل می کند.شما با این کابل که در واقع یک تکنو لوژی جدید در طراحی و تولیدکابل های اتصال به نمایشگرها می باشدمیتوانید موزیک هایی که عاشق  آن هستید را با دوستانتان به راحتی به اشتراک بگذارید.هم چنین با این تکنولوژی شما می توانید، بازی های وبایل خود را با کیفیت بالاتر و جذابتر بر یک صفحه ی نمایش بزرگتر مثل تلویزیون خود تماشا نمایید.این فناوری با سایر امکانات خود نیز شما را شگفت زده می کند،مثلا زمانیکه شما مشغول شارژ تلفن همراه خود هستید می توانید با استفاده از این کابل بر روی تلویزیون خود بازی مورد علاقه ی خود را انجام دهید.
اگر بخواهیم تعریفی از این فناوری ارائه کنیم در واقع میتوان گفت،فناوری است که ارتباط شما را با دنیای اطراف برقرار می سازد در ادامه با بازار تی وی همراه باشید

شارژ کنید.بازی کنید.

با این قابلیت بازی های موبایل خود را در یک صفحه نمایش با کیفیت و بزرگ انجام میدهید،این فناوری تجربه ی یک بازی جذاب را برای شما به یادگار می گذارد،این فناوری با تبدیل تلفن همراه شما به یک کنسول بازی،هیجان خاطره انگیزی را برای شما به وجود خواهد گذاشت
 


شارژ سریع

همان طور که قبلا هم اشاره نمودیم این فناوری یک نوع اتصال با سیم است که از طریق تلویزیون می تواند تلفن همراه شما را تا 40 وات شارژ نماید

این فناوری تنها با اتصال یک کابل اتفاق می افتد در حالیکه شبکه های بی سیم دارای ماژول های
پیچیده و خاصی هستند.

 

 


 رزولوشن بالا

 8Kاین فناوری قابلیت پشتیبانی از
را نیز دارد،تا حدی که فایلها را با کیفیتی فراتر از حد تصور خود می بینید


 

کیفیت صدای چند جانبه

آیا شما تابحال موزیک مورد علاقه تون را به طور هم زمان با دوستانتون به اشتراک گذاشتید و به اون گوش دادید و لذت ببرید؟!!!!

گاهی اوقات باید بعضی چیزها روتجربه کرد تابشه باورشون کرد.

این فناوری صدای خروجی را علاوه بر کیفیت دالبی دیجیتال،با کیفیت دالبی  دی تی اس ایکس نیز پخش خواهد نمود.امکانات موبایل

دسترسی به امکانات و تجهیزات موبایل نباید سخت و ازاردهنده باشد.شما با این فناوری می توانید با اتصال گوشی خود به تلویزیون به وسیله ی کنترل تلویزیون به کلیه ی اپلیکیشن ها و موزیک و ویدئوهای خود به راحتی دسترسی داشته باشید.


به طور کلی تاکنون بیش از 750 میلیون دستگاه در سراسر جهان به این فناوری مجهز شده اند.که شامل تبلت و تلفنهای همراه اندرویدی می باشد.

دسترسی به این فناوری به صورت آنلاین نیز امکان پذیر است.البته در عرصه ی این تکنولوژی چندین شرکت ورود نموده اند که در این راستا،سامسونگ با تجهیز نمودن گوشی های خود به این فناوری گام بلندی را طی نموده است.

0 کالا در لیست مقایسه