دوربین جدید سونی

تاريخ تنظيم: دوشنبه 23 فروردین ماه 1395 تعداد بازدید 1078
این دوربین جدید سونی شما را در میحط هایی با نور خیلی کم شگفت زده می کند


این دوربین جدید سونی شما را در میحط هایی با نور خیلی کم شگفت زده می کند


سونی در ساخت دوربین های کامپکت که در محیط های خیلی کم نور عملکرد خوبی دارند شهرت دارد. از A7S II تا خیلی قوی تر از آن A7R II و در نهایت جدید ترین آنها Alpha 6300 4K، همگی محصولات اصلی شرکت سونی هستند که قابلیت تصویر برداری 4K و عکاسی با وضوح فوق العاده و ارائه ISO بسیار بالا و قابلیت های عالی در عکاسی در نور خیلی کم را دارند.

 

اکنون سونی همه این قابلیت های شگفت انگیز را در محصولی قرار داده است که هر کسی را تحت تاثیر قرار می دهد. آخرین محصول ارائه شده آنها، UMC S3C یک دروبین تصویربرداری 4K است با توانایی تنظیم ISO تا مقدار فوق العاده 409،600.

در حال حاضر این تصویر بردار کوچک حقیقتا حساس ترین محصول کمپانی سونی است به طوریکه هیچ کدام از دوربین های 4K سونی در مقابل این محصول حرفی برای گفتن ندارند. سونی در اضافه کردن ویژگی ها در این مدل کار خود را به خوبی انجام داده است و ویژگی هایی همچون ضبط داخلی، قابلیت کنترل از راه دور و تصویر برداری 4K در UMC-S3C محصولی که رقیبی جدی برای کانن ME20F-SH است، دوربینی کامپکت و قوی در نور کم اگرچه حداکثر وضوح تصویر برداری آن با کیفیت HD است.

با داشتن این مشخصات و ویژگی ها UMC-S3C به طور خاص برای عکاسی شب در حیات وحش، تصویر برداری POV و فیلم برداری Live-action طراحی شده است.

مشخصات دقیق UMC-S3C مطابق زیر است:

عکاسی در کمتر از 0.004 LX ، ISO از 50 تا 409600

سنسور 35 میلی متر فول فریم

راندمان بالا متراکم کردن نور زیاد و موتور پردازش تصویر به منظور کاهش نویز

SONY E-mount برای انعطاف پذیری بیشتر در تعویض لنز

  • کنترل دوربین توسط Multi-terminal و میکرو USB، کنترل از راه دور

وزن بسیار کم 0.88 پوند معادل 0.4 کیلوگرم

تصویربرداری 4K UHD در 30fps/ 60 Mbps

کدک XAVC-S قابل ارتقا برای ضبط 4K تا 100 Mbps

0 کالا در لیست مقایسه