Samsung charm

تاريخ تنظيم: شنبه 25 اردیبهشت ماه 1395 تعداد بازدید 804
Samsung charmبا جذابیت سامسونگ Charm سلامت خود را زیر نظر داشته باشید


تقریبا دو ماه پیش که خیلی از معرفی پرچمدار محبوب این روز های سامسونگ گلکسی S7 نمی گذشت، یک سری از شایعات منتشر شد که خبر از معرفی قریب الوقوع یک گجت پوشیدنی از سامسونگ می داد، دستگاهی با نام "Samsung Charm". امروز روزی است که شایعات به حقیقت پیوسته است و اتاق خبر این شرکت کره یک دسبند سلامتی زیبا با شکل و شمایل جدید را معرفی کرد. سامسونگ Charm هم اکنون در کره جنوبی، فرانسه، ایتالیا و روسیه در دسترس است و همین طور به زودی بازار های بیشتری برای ارائه این محصول اضافه خواهد شد.

 سامسونگ Charm بیشتر از اینکه شبیه دست بند سلامتی باشد شبیه جواهرات است که در رنگ های طلایی، سیاه و رز کوارتز عرضه شده است و این طور که به نظر می رسد طراحی این محصول تماماً مخصوص بانوان انجام شده است. Charm از یک نمایشگر ال ای دی که اطلاعاتی از قبیل پیام های رسیده و تماس، هشدار های رنگی به لحاظ میزان شارژ باقی مانده، سطح باتری و اتصالاتی همچون بلوتوث و غیره را در اختیار کاربر قرار می دهد. همانند سایر دست بند های سلامتی، Charm قادر خواهد بود که قدم ها را بشمارد،  و به همراه برنامه Samsung S Healt، این گجت می تواند فعالیت های روزانه شما و مسافتی را که طی کرده اید در روز، و شاید از همه مهم تر میزان کالری که در روز سوزانده اید در اختیار کاربر قرار می دهد. به علاوه، این گجت سلامتی توسط بلوتوث و برنامه"Charm By Samsung" به اسمارتفون متصل می شود.

براساس اخبار منتشر شده از اتاق خبر این شرکت کره Charm از یک باتری 17 میلی آمپر ساعتی بهره می برد که گویای این است که باتری قدرتمندی برای انجام فعالیت های روزانه برای آن تعیبه نشده است که هر چند وجود باتری قدرتمند نوید وزن بیشتر را می داد با این حال سازندگان این محصول که نگران سلامت حال کاربران خود هستند وعده داده اند یک بار شارژ این گجت تا 14 روز دوام می آورد. سامسونگ Charm با اندروید 4.4 و بالاتر و نرم افزار S Healt نسخه 4.6  و جدید سازگار است.

 

 0 کالا در لیست مقایسه