بزرگترین سازندگان لوازم پوشیدنی

تاريخ تنظيم: سه شنبه 28 اردیبهشت ماه 1395 تعداد بازدید 1515
بزرگترین سازندگان لوازم پوشیدنی


ممکن است اپل بزرگترین سازنده ساعتها ی هوشمند باشد، اما فیت بیت وشیائومی بزرگترین سازندگان  لوازم پوشیدنی هستند.ساعت های هوشمند مسلما مفید تر از یک تناسب اندام ساده پوشیدنی هستند (بسته به اینکه  تا چه اندازه برای شما مفید به نظر برسد که نیازی به در آوردن گوشی از جیبتان نداشته باشید)، اما ساعت های هوشمند روی هم رفته به وضوح بسیار گرانتر هستند، پس از آن احتمالا نباید خیلی تعجب برانگیز و دور از انتظار باشد که فیت بیت و شیائومی  از بزرگترین سازندگان لوازم  پوشیدنی در جهان باشند.

اپل از نظر فروش ساعت های  هوشمند سردمدار است (با گسترش کلی فروش ساعت مچی)، اما فروش  ساعت های اپل به طور نسبتا کمی کاهش یافته است. به گفته IDC، اپل 5 میلیون ساعت مچی درسال 2015 راهی بازار کرده است، اما این مقدار فقط به 1.5 میلیون در سال 2016 رسیده است. و این فروش به اندازه کافی خوب است که اپل را به  سومین فروشنده  بزگ لوازم پوشیدنی  در جهان تبدیل کند. فیت بیت  با 4.8 میلیون  جایگاه اولین فروشنده بزرگ لوازم پوشیدنی در جهان  را  داراست و شیائومی با  3.7 میلیون لوازم  پوشیدنی دومین فروشنده  است. به طور میانگین گرمین با  900،000 واحد در رتبه چهارم است، و سامسونگ با BBK، یک شرکت چینی که تابعه شرکت XTC، است با 700.000 واحد لوازم پوشیدنی در رتبه پنجم  است.

از لحاظ  فروش ساعت های هوشمند به طور خاص، اپل به وضوح بالاتر از سامسونگ در رتبه ی اول وسامسونگ در رتبه ی دوم می باشد. هم چنین موتورولا جایگاه  سوم با 400،000 واحد برای فروش و هوا وی درجایگاه چهارم تنها با 200،000 واحد  برای فروش است.

به طور کلی، بازار  لوازم پوشیدنی با حجم بالای 19.7 میلیون واحد محموله قدرتمند به نظر می رسد، به طوری که سالانه افزایش 67.2٪ را داشته است. اما این آمار وارقام به وضوح  مربوط به دستگاه های تناسب اندام و لوازم پوشیدنی است ، نه ساعت های هوشمند. چرا که به نظر می رسد ساعت هوشمند اپل و دیگر دستگاه های اندروید پوشیدنی هنوزهم نیاز به متقاعد کردن مردم  در مورد استفاده  از آنها  را دارد.

 

 


0 کالا در لیست مقایسه