Samsung AMOLED display

تاريخ تنظيم: چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه 1395 تعداد بازدید 1101
نمایشگر های AMOLED


اپل از نمایشگر های AMOLED در اپل بعدی استفاده خواهد کرد

 
 درز اطلاعات  حوالی محصولی از آینده اپل همچنان ادامه دارد و تازه ترین گزارشات رسیده خبر از جایگزینی نمایشگرهای LCD با AMOLED می دهند.  

 

 

 


سامسونگ که یکی برترین و بالغ ترین تولیدکنندگان نمایشگرهای AMOLED است، خبر از تامین 60 درصد نمایشگرهای AMOLED استفاده شده در اپل بعدی را منتشر کرده است. این شرکت سرمایه گذاری عظیمی را انجام داده است (بین 6.64 میلیارد تا 7.47 میلیارد دلار) که بتواند ظرفیت تولیدات خود را تا 45000 دستگاه در ماه افزایش دهد تا بتواند سفارش 100 میلیون نمایشگر خود را برای سال آینده تامین کند.

منابع دیگر از شرکت خبر از این می دهند که 30 درصد دیگر از نمایشگرهای AMOLED توسط LG تامین می شود و 10 در صد باقی مانده آن توسط JDI و Foxconn پر می شود.

تحلیلگر ارشد UBI Research این طور تصور می کند که تا 2021 اپل در استفاده از نمایشگرهای AMOLED در تولیدات خود از سامسونگ پیشی خواهد گرفت. او همچنین بیان می کند که شرکت چینی Foxconn توان تامین این مقدار از نمایشگر را نداشته باشد. این تحلیلگر همچنین می گوید اپل هم مثل سامسونگ قصد دارد یک آیفون مجهز به نمایشگر خمیده عرضه کند که در سال 2018 حدود 30 درصد از فروش همه ی آیفون ها را به اختصاص خواهد داد، اما احتمال می رود تا سال 2020 این میزان به 80 درصد برسد.

با این حال، تحلیلگر ارشد در انستیتو LG Economic Research اشاره می کند که تولدت چین ممکن است از تولیدکنندگان محلی حمایت کند، به طوریکه به آنها کمک کند تا به صورت قابل توجهی رشد کنند.


0 کالا در لیست مقایسه