ASUS ZenFlash

تاريخ تنظيم: یکشنبه 16 خرداد ماه 1395 تعداد بازدید 553
ASUS ZenFlash


ASUS ZenFlash تا 100 برابر قوی تر از فلش های معمولی


هر سال دوربین اسمارتفون ها بهتر و بهتر می شود و تولید کنندگان به واسطه این مسابقه مگاپیکسلی که شروع شده است به جای اینکه کیفیت عکاسی دوربین های خود را ارتقا دهند در حال شمارش پیکسل ها هستند. این اتفاق سبب می شود که گوشی ها سنسورهای بزرگتر داشته باشند و به واسطه فضایی که در اختیار پیکسل ها یا لنز های بزرگتر و بهتر قرار گرفته است وضوح تصویر کاهش می یابد. مسئله مهمی که در کیفیت تصاویر گرفته شده تاثیر دارد، نور است. هنگامی که نور مناسب در اختیار دوربین اسمارتفون ما قرار بگیرد می توانیم تصاویر بهتری بگیریم.

با وجود اینکه گوشی های امروزی هنگامی که نور سوژه عکاسی پایین تر از ایده آل است تا حدی کمک می کنند؛ فلش های LED جدید توانایی مانند تنظیم دمای رنگ با محیط را دارند اما عملکرد این نوع فلش ها خیلی ضعیف تر از فلش های زنون است

 

 

خبر خوب این است که دیگر نیازی نیست که از اسمارتفون های خود انتظار داشته باشیم که همه این وسایل نور دهی سنگین را با خود حمل کند زیرا که مجموعه از لوازم جانبی وجود دارد که نور اضافی را برای کاربران اسمارتفون ها فراهم می کند یکی از این وسایل جانبی ASUS ZenFlash است که چند روز پیش توسط شرکت تایوانی ایسوس معرفی شد.

شرکت ایسوس این هفته مجموعه ای از بهترین اسمارتفون های خود که از خانواده Zenfone 3 بودند را معرفی کرد و این درحالی بود که خانواده Zenfone 3 تنها نبودند و در کنار آنها تبلت هایی مانند Transformer Mini و Transformer 3 Pro نیز عرضه کرد. در کنار همه این دستگاه های جدید ایسوس با معرفی Zenflash خود تصمیم دارد مشکل نوردهی فلش های LED را با فلش زنون خود جبران کند.

این ابزار از طریق پد چسبی به پشت گوشی می چسبد و از طریق پورت USB به گوشی متصل می شود. این اتصال سیمی نیاز به شارژ کردن این وسیله را برای تامین برق مورد نیاز آن از بین می برد زیرا که برق خود را به صورت مستقیم از دستگاهی که به آن متصل شده است دریافت می کند.

ایسوس ادعا می کند ZenFlash تا 100 برابر روشن تر از فلش LED معمولی گوشی است و همین طور زاویه 70 در جه ای را پوشش می دهد.0 کالا در لیست مقایسه