موتورولا Moto Z

تاريخ تنظيم: یکشنبه 16 خرداد ماه 1395 تعداد بازدید 613
موتورولا Moto Z


موتورولا 9 ژوئن Moto Z را به صورت رسمی معرفی می کند


ما نمی دانیم که این به چه معنی است سونی خط تولید برترین محصول خود اکسپریا Z را متوقف می کند و خط تولید اکسپریا X را جایگزین آن می کند. شرکت موتورولا نیز در اقدامی مشابه خط تولید برترین محصولات خود را یعنی Moto X را متوقف کرد و خط تولید Moto Z را جایگزین آن نمود. درباره Moto Z  باید گفت که بار دیگر تصاویر از این محصول موتورولا به بیرون درز کرده است که همچنان بر وجود یک لنز بزرگ دوربین در پشت گوشی تاکید دارد

 

 

این تصاویر بر روی آن علامت MotoClub قابل مشاهده است و در یک اکانت گوگل پلاس که به نظر می رسد متعلق به خود شرکت موتورولا باشد، منتشر شده است نشان می دهد که موتورولا تعدادی درب پشتی در رنگ ها و طرح های مختلف در نظر گرفته است که آن ها را StyleMode نامیده است. این قاب های پشتی گوشی در طرح های چرم، نایلون بالستیک و چوب هستند که به راحتی و به سرعت قابل تعویض هستند.

انتظار می رود که موتورولا با ارائه MotoMods در مسیر گوشی های مدولار پیش برود، البته این مدولار بودن قطعا مشابه پروژه آرا گوگل نخواهد بود. البته مسیری که موتورولا انتخاب کرده است بسیار شبیه به مسیری است که شرکت کره ای ال جی برای مدولار کردن G5 انجام داده است. MotoMods بر خلاف StyleMods قابلیت جدید را به دستگاه اضافه می کند که این عمل با اتصال MotoMods به پورت 16 پایه در پشت موتو Z فعال می شوند. یک از MotoMods ها گوشی موتو Z را به دوربین با دکمه شاتر و یک کاور لنز و زوم اپتیکال اختصاصی تبدیل می کند.

انتظار می رود که موتو Z به نمایشگر های AMOLED که از فناوری ShatterShield بهره می گیرند استفاده کند. این فناوری قبلاً در اسمارتفون DROID Turbo 2 موتورولا استفاده شده بود. طبق آخرین برنامه هایی که از سوی شرکت موتورولا اعلام شده است به نظر می رسد که این گوشی پر حاشیه در روز 9 ژوئن در طی مراسمی به همراه تمام لوازم جانبی آن معرفی شود.


0 کالا در لیست مقایسه