ساعت های اندروید Wear

تاريخ تنظيم: سه شنبه 18 خرداد ماه 1395 تعداد بازدید 804
بهترین نماهای ساعت های اندروید Wear


 

معرفی بهترین نماهای ساعت های اندروید Wear

 

یکی از بهترین ویژگی های Android Wear توانایی تغییر سبک ساعت هوشمند به وسیله ی نمای ساعت با سرعت بالا می باشد.

اگر شما از یک ساعت هوشمند Android Wear با سیستم عامل با iOS استفاده می کنید ، شما تنها دسترسی به چند انتخاب محدود از برنامه های Android Wear خواهید داشت. متاسفانه، این بدان معنی است که بسیاری از این ها بر روی آیفون کار نمی کنند.

از سوی دیگر، کاربران آندروید می توانند این  برنامه ها را برای تلفن های خود دانلود کرده و در سرتاسر فروشگاه Google Play با دقت  به مطالعه  و بررسی نماهای جدید ساعت های اندروید Wear بپردازند.

در اینجا  ده عدد ازبهترین نماهای ساعت های اندروید  موجود در  فروشگاه Google Play معرفی شده است. البته، این انتخاب ها به صورت سلیقه ای می باشد و ممکن است اختلاف نظر هایی وجود داشته باشد.

نمای ساده  (Simple)


همانطور که از نامش پیداست بسیار ساده است ،همراه با یکی از ساده ترین انیمیشن هایی  که شما می توانید در ساعت Android Wear خود دریافت کنید می باشد و نمای  بسیار خوب ومناسبی است برای زمانی که شما فقط نیاز به دانستن زمان دارید و دیگرهیچ چیز. هم چنین برای کسانی که چیزهای کوچک و ساده را در زندگی  خود دوست دارند و می پسندند، مناسب است.

Bouncing Isaac


این نمای انیمیشنی  برایمان  یادآورمحافظ صفحه نمایش های قدیمی ویندوز با اشکال بردار که  به خارج از گوشه های صفحه نمایش کشیده  شده است، می باشد.

Harajuku Kawaii


آیا تاکنون به دنبال نماهای Android Wear شادترو باطراوت تری بوده اید؟ اگر اینطوراست ، Harajuku Kawaii ساخت کشورژاپن را انتخاب کنید. این طرح ممکن است  به نظر برخی افراد  کمی بیش از حد رنگارنگ و شاد باشد، اما  این طرح همراه با بسیاری از رنگ ها، تصاویری از شیرینی ها و انیمیشن های عجیب و غریب است که باعث می شود مچ دست شما درخشان و زیبا و جذاب به نظر برسد.

Liqui


شما از داشتن این نما لذت  خواهید برد ، به دلیل آن که  به طور خودکار دو رنگ خوب را ، به دنبال هم ،بسته به  اینکه چه موقعی از روز باشد باهم جفت می کند که آن هرگز کاملا مشابه تم  قبلی به نظر نمی رسد. نوشته های روی آن به صورت برجسته و خوانا می باشد.

Star Wars


شما می توانید تم روشن یا تیره ی  نما جنگ ستارگان  که دارای مجوز رسمی است را انتخاب کنید. این نما برای طرفداران واقعی جنگ ستارگان نیست ، اما راه کوچکی برای نشان دادن این است که  شما از طرفداران جنگ ستارگان هستید.

Mondrian


این نما هم  یکی از آن خوب هاست ، که به شما این احساس را می دهد که یک تقسیم کننده است. شما از طراحی ساده ی آن لذت خواهید برد، در عین حال که  بسیار متفاوت ازانواع دیگر است و دارای یک نمای شیشه ای رنگ آمیزی شده می باشد. در مقایسه با ساعت های دیگر این نما انیمیشنی(متحرک) نیست و خیلی رنگارنگ به نظر می رسد که واقعا نیازی نیست تا این حد رنگارنگ باشد.

Imgur Spiral


این یکی بیشتر مناسب ساعت های گرد است، اما طراحی  آن ساده و جالب است. به علاوه اگر شما یک ساعت به شکل مربع داشته باشید روی آن نیز کارخواهد کرد. مطمئنا زمانی که شما از آن استفاده  می کنید نظر اطرافیان را به خود جلب خواهد کرد.

Zodiac from ustwo


این هم یکی دیگر از انواع بیسیک است، اما این یکی یک ترفند هوشمندانه هم دارد. هر یک از دست ها به عنوان نقطه نشان داده شده، و آنها با یک خط به هم متصل می شوند که یک مثلث را ایجاد می کند. خواندن زمان در آن کمی سخت به نظر می رسد، اما بسیار واضح و شسته رفته  است که واقعا مشکل ساز نیست.

Space and Time(زمان و فضا)


این  نوع یک  طراحی جذاب  دارد که یک ماه انیمیشنی(متحرک) و یک کشتی تندرو مسافرتی در اطرافش را نشان می دهد. این یک انتخاب متفاوت در بین دیگر نما های کسل کننده ی ساعت های اندروید  جهان است.

Radial(شعاعی)


این نوع  مناسب برای کسانی  است که می خواهند ساعت هوشمند اندرویدشان بیشتر شبیه به یک ساعت هوشمند اپل، به نظر برسد. هرساعت مچی به عنوان یک  نوار دایره ای که با گذشت زمان طول آن  بزرگتر می شود ، نشان داده  شده است. خوب به نظرمی رسد، اما نیاز به یادیگیری منحنی دارد تا با نگاه انداختن سریع به منحنی ها ساعت دقیق را متوجه شویم.


0 کالا در لیست مقایسه