دوربین اپل واچ‎

تاريخ تنظيم: شنبه 29 خرداد ماه 1395 تعداد بازدید 809
دوربین اپل واچ‎


پتنت جدید خبر از وجود دوربین و دکمه های اضافی در اپل واچ می دهند

 

چه زمانی اپل می خواهد نسل دوم ساعت هوشمند خود را منتشر کند؟ شایعات اپل واچ جدید ماه ها است که در حال منتشر شدن است و اخباری که اخیراً منتشر شده است چیزی بیشتر از طراحی جدید برای بند آن نشان می دهند و این امیدواری وجود دارد که اپل واچ جدید تا قبل از پایان سال میلادی معرفی شود. دو پتنتی که اخیراً توسط اپل به ثبت رسیده است خبر از پیشرفت هایی ممکن در طراحی اپل واچ می دهند.

یکی از شایعات بسیار فراگیر درباره اپل واچ 2 این ایده بود که اپل نهایتاً تصمیم گرفت که به اسمارت واچ خود دوربین اضافه کند.


شواهدی وجود دارد که در یک بلاک دیاگرام رابط کاربری اسمارت واچ را تشریح می کند. این دیاگرام نشان می دهد که اپل در حال بررسی نحوه عملکرد دوربین در اسمارت واچ است، البته تاییدی بر مربوط بودن این دیاگرام به اپل واچ وجود ندارد و احتمال دارد که این دیاگرام به ریموت برای کنترل شاتر دوربین آیفون باشد

 

 

 


پتنت دیگر اپل به قرار گیری یک تاج (crown) بر روی اسمارت واچ اشاره دارد اما مانند این چیزی که اکنون در اپل واچ می بینیم. موضوع قابل توجه خود تاج نیست بلکه سایر دکمه های سخت افزاری موجود بر روی آن است، در حال حاضر یک دکمه تنها در زیر تاج داریم، لبه سمت راست، اما چیزی که در پتنت جدید اپل قابل مشاهده است یک جفت دکمه اضافی بر روی لبه سمت چپ اسمارت واچ است

 

 

متاسفانه در رندر به نمایش در آمده در این پتنت ما هیچ دوربینی نمی بینیم و این نشان می دهد که این دو قابلیت را به صورت همزمان بر روی اپل واچ 2 نخواهیم دید.

مترجم: مهران صادقی


0 کالا در لیست مقایسه