Motorola Z Play

تاريخ تنظيم: یکشنبه 30 خرداد ماه 1395 تعداد بازدید 531
Motorola Z Play


به نظر می رسد موتورولا موتو Z به زودی معرفی می شود


هفته گذشته موتورولا آخرین اسمارتفون خود را تحت عنوان موتو Z و موتو Z فورس با قابلیت پشتیبانی موتو مود معرفی کرد. درحالیکه این واقعاً یک خبر بزرگ بود، اما شاهد بنچمارک یک محصول جدید از موتورولا بودیم. به نظر می رسد که این محصول موتورولا که به زودی معرفی خواهد شد موتورولا موتو X باشد، محصولی که انتظار می رفت با معرفی خانواده Z به عنوان پرچمدار از خط تولید خارج شود، اما موتورولا در جریان رونمایی از پرچمدارن خود این امر را تکذیب کرد و خبر از معرفی محصولی جدید از خانواده X اعلام کرد

 

اکنون بنچمارک جدید از محصولات موتورولا امروز منتشر شد که با بررسی مشخصات آن انتظار می رود که این مشخصات مربوط به موتو Z پلی باشد.

در هفته های منتهی به معرفی موتو Z کد نام های مختلفی شامل ورتکس و وکتور تین به گوش می رسید. پس از معرفی دو پرچمدار موتورولا مشخص شد که وکتور تین به موتو Z ارتباط داشته است. اما مشخصات میان رده ای که برای ورتکس در نظر گرفته شده بود هیچ گاه عرضه نشد. شایعات بیان کرده اند که این کد به نام موتورولا Z پلی اختصاص دارد.

گزارش جدید بنچمارک Geekbench نشان می دهد محصول موتورولا با مدل XT1635-01 یک دستگاه بر پایه اندروید مارشملو و یک چیپ اسپندراگون 625 است که دقیقا مشابه آنچه برای ورتکس یا موتو Z پلی  شایعه شده بود.

بنچمارک اطلاعات زیادی را از سخت افزار این محصول منتشر نکرده است، اما وجود رم 3 گیگابایتی را تایید می کند. این در حالی است که شنیده می شد که موتورولا موتو Z پلی  در دو نوع رم 2 گیگابایتی و 3 گیگابایتی عرضه می شود.

اگر این پنچمارک متعلق به موتورولا Z پلی باشد طبق شایعات انتظار می رود به یک نمایشگر 5.5. اینچی 1080p، دوربین پشتی 16 مگاپیکسلی و دوربین جلویی 5 مگاپیکسلی و باتری قدرتمند 3600 میلی آمپر ساعتی باشد.

مترجم: مهران صادقی


0 کالا در لیست مقایسه