شایعات گلکسی S8‎

تاريخ تنظيم: دوشنبه 31 خرداد ماه 1395 تعداد بازدید 1290
شایعات گلکسی S8‎


شایعات در مورد پرچمدار بعدی سامسونگ، گلکسی S8

 


اخبار منتشر شده از چین ادعا می کند که جایگزین سامسونگ گلکسی S7 با ویژگی دوربین دوگانه عرضه می شود. این شایعه امروز درحالی منتشر شد که این پرچمدار سامسونگ که نسل بعدی پرچمداران گلکسی S سامسونگ است زود تر از ماه فوریه معرفی نمی شود

 

 

با افزایش محبوبیت واقعیت مجازی، انتظار می رود که نسل بعدی پرچمدار سامسونگ مجهز به نمایشگر 4K با وضوح 2160 * 3840 باشد، نمایشگر که به شکل دیوانه وار باتری دستگاه را مصرف می کند. این خبر که امروز منتشر شده نیز همانگونه که انتظار می رفت در مورد نمایشگر گلکسی S8 گمانه زنی کرده است.

وجود نمایشگر UHD و دوربین دوگانه در گلکسی S8، پرچمدار سامسونگ را به اولین اسمارتفون سامسونگ از این نوع تبدیل خواهد کرد. ویژگی دوربین دوگانه زمانی در S8 اهمیت پیدا می کند که چندی قبل وجود دوربین دوگانه در آیفون 7 شایعه شد اما خبر بعدی که درباره آن منتشر شد این موضوع را امکان پذیر نمی دانست.

در گمانه زنی های در مورد گلکسی S8 برای این پرچمدار چیپ ست اسپندراگون830 گرفته شده است که بسیار قدرتمند خواهد بود. این شایعات در حالی امروز منتشر می شود که ما همچنان منتظر معرفی نوت بعدی هستیم که به احتمال قریب به یقین گلکسی نوت 7 نام خواهد داشت.

مترجم: مهران صادقی

 

 


0 کالا در لیست مقایسه