ربات Budgee

تاريخ تنظيم: چهارشنبه 2 تیر ماه 1395 تعداد بازدید 822
ربات Budgee

ربات  Budgee


 

ما در حال حاضر در مورد طرح های  Walmart (فروشگاه بسیار بزرگ در ایالات متحده که انواع محتلف اجناس را با قیمت پایین به فروش می رساند) درباره ی استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای تحویل کالا به خانه های خریداران آنلاین در زمان فوق العاده سریع شنیده ایم، اما هنوز هم مشتریانی وجود دارند  که ترجیح می دهند برای خرید از فروشگاه ها نه به صورت اینترنتی بلکه به  صورت فیزیکی بازدید کنند. برای بهبود تجربه خرید این قسم مشتری ها چه کاری می توان انجام داد؟

یک راه حل ممکن  می تواند در قالب ربات Budgee باشد، Budgee  یک ربات کمک رسان حمل سبد است و به گونه ای طراحی شده که، زمانی که مشتری برای خرید آمده است به دنبالش در اطراف فروشگاه حرکت کند.

خالق Budgee، Five Elements Robotics یا (پنج عنصر رباتیک)، گفت: "به نظر می رسد  Walmart به جای چرخ دستی های خرید خود، استفاده از Budgee را توسعه داده است، وجود این ربات پایانی است برای خریدهای سنتی با چرخ دستی های خرید، همچنین در هنگام خرید Budgee به دنبال شما خواهد آمد و این خرید شما را آسان ترخواهد کرد."

مدیر عامل شرکت Five Elements، وندی رابرتز در اوایل سال جاری گفته است که Budgee که به مدت چندین سال در حال توسعه بوده است، در درجه اول این ربات به عنوان یک کمک رسان شخصی برای مردم در خانه هایشان طراحی شده است.


هم چنین رابرتز گفت: "این ربات بسیار صمیمی و بانمک است، چیزی که می تواند باعث ایجاد یک پیوند شود."

 این ربات دارای سنسورهای زیادی است که می تواند کاربررا از طریق فرستنده و گیرنده هایی دنبال کند، در حالی که یک مد دستی را نیزبه  کاربر ارائه می دهد و کنترل آن از طریق یک برنامه ی نصب شده روی تلفن هوشمند انجام می گیرد.


 

رابرتز گفته است که چند شرکت از چین و دانمارک در حال حاضر علاقه مندی خود را به Budgee نشان داده اند، علاوه بر Walmart - دانشگاه مریلند در حال استفاده از این ربات بانمک به عنوان یک پلت فرم، برای نرم افزار تشخیص شی  خود می باشد .

علاوه بر طرح تحویل کالا با هواپیماهای بدون سرنشین، این شرکت در حال حاضرازبرنامه ی  تسویه ی وجه تلفن همراه خود، با نام Walmart Pay ، که بخشی از برنامه های Walmart، که قابل نصب روی گوشی های هوشمند است، رونمایی کرد. همچنین زمان زیادی صرف بهبود عملکرد خرید آنلاین به منظور رقابت موثرتر با آمازون شده است.

مترجم: خانم یوسفی


0 کالا در لیست مقایسه