Misfit Shine 2‎

تاريخ تنظيم: چهارشنبه 2 تیر ماه 1395 تعداد بازدید 1198
گجت پوشیدنی Misfit Shine 2‎


Misfit Shine 2 ساعت هوشمند و دستبند سلامتی با 6 ماه دوام باتریبا افزایش محبوبیت گجت های پوشیدنی هوشمند شرکت هایی مانند FitBit، Jawbone، Pebble و سایرین امیدوار هستند که در این حرکت رو به جلو گلیم خود را از آب بیرون بکشند. Misfit یکی دیگر از این شرکت ها است که با محصولاتی مانند ردیاب فعالیت Shine که در 2013 معرفی شد، به مرور در این بازار در حال گسترش قوی و قوی تر می شود. Shine جز اولین دسته از دستگاه های تجاری عرضه شده به بازار از استارت آپ سیلیکون ولی بود. شرکت Misfit کار خود را با ارائه محصولات دیگر ادامه داد، محصولاتی از قبیل Ray که یک دستگاه تناسب اندام و ردیاب خواب بود، نسل دوم Shine با .Flash Link نام Shine 2، دستگاه نسبتاً اقتصادی Flash و یک دستگاه بسیار ارزان قیمت با نام

 

 

دستگاه دیگری که این شرکت سال گذشته معرفی کرد Speedo Shine بود، چیزی که با همکاری تولید کننده معروف لباس شنا توسعه داده شده بود. این دستگاه به لحاط عملکرد بسیار شبیه به Shine بود، اما با یک استثنا قابل ذکر. Speedo Shine برای استفاده شناگران توسعه داده شده بود که از همه الگوریتم های جدید ردیابی برای شنا پشتیبانی می کرد. اما امروز این کمپانی نسل جدید از ردیاب شنا خود را که با همکاری تولید کننده معروف لباس شنا Speedo طراحی شده است معرفی کرد. این محصول به صورت رسمی Misfit Shine 2 نسخه شناگران نام گذاری شده است، درحالیکه نام Speedo دیگر در نام رسمی این محصول جایی ندارد. دستگاه از طراحی ضد آب بهره می برد که تا عمق 50 متری مقاوم است و قابلیت شمارش تعداد دور (Laps) در طول شنا را دارد. به علاوه این که از تایمر ویبراتور شنا نیز بهره می برد، چیزی که در زیر آب می تواند بسیار کاربردی باشد. در حالیکه در نام این دستگاه نام شرکت Speedo حذف شده است، لوگو این شرکت در پشت آن حک شده است. برای اعلان ها و سایر پیغام ها نمایشگر LED چند رنگه در نظر گرفته شده است.

Misfit Shine 2 همانند سایر ردیاب های فعالیت معمولی از ویژگی های همچون ردیابی خواب، شمارش قدم و دریافت اعلان پیام و تماس بهره می برد. البته باید یاد آور شد که این محصول توسط شناگر حرفه ای و دارنده مدال طلای المپیک آقای کولن جونز تایید شده است. یک نکته قابل توجه درباره این گجت پوشیدنی هوشمند Misfit این است که براساس اطلاعاتی که شرکت ارائه کرده است باتری این دستگاه تا 6 ماه بدون نیاز به شارژ به کار خود ادامه می دهد.

مترجم: آقای مهران صادقی


0 کالا در لیست مقایسه