کلاه ایمنی هوشمند Classon

تاريخ تنظيم: چهارشنبه 2 تیر ماه 1395 تعداد بازدید 1997
کلاه ایمنی هوشمند Classon


کلاه ایمنی هوشمند Classon


 

در حالی که کلاه ایمنی معمولی ممکن است فقط از جمجمه شما محافظت کند، یا احتمالا کمی بیشتر از اینها، "کلاه هوشمند" جدید، هم ترکیبی از ویژگی های مدرن است و هم از جمجمه تان حفاظت می کند، اما آخرین محصول  Brooklyness ممکن است به شما امکان تجربه ی چیزی را دهد که شبیه به هیچ کلاه ایمنی دیگری نیست. کلاه ایمنی دوچرخه ی Classon برای بهبود ایمنی و دید با دریافت سیگنال هایی از تغییر حرکات دست ها ، چراغ ترمز خودکار، تشخیص نقاط کور، وغیره  طراحی شده است.

Brooklyness، که با موفقیت روی CMYK، کمپین دوچرخه برقی تاشو خود در سال گذشته سرمایه گذاری کرده است، این بار روی کلاه ایمنی دوچرخه ی Classon هزینه کرده است که با چراغ، سنسور، و ابزار هوشمندی که برای کمک به اطلاع رسانی به دوچرخه سواران در مورد محیط اطراف شان به  یک طریق  قابل مشاهده و در عین حال غیر مخرب تعبیه شده همراه است. این کلاه هوشمند می تواند به مدت 2.5 ساعت بعد از هر شارژ کار کند و می تواند از طریق بلوتوث به دستگاه های تلفن همراه و از طریق Wi-Fi به کلود یا وب کانکت شود.  

شبیه به کلاه ایمنی دوچرخه Lumos، Classon با LED هایی  طراحی شده که با  چشمک زدن قصد دوچرخه سواران را به دیگران نشان می دهد. شتاب سنج به طور خودکار زمانی که تشخیص دهد کاربردر حال ترمز کردن است، باعث روشن شدن چراغ ترمز می شود. Classonدارای سنسور هایی است که حرکات بدن و حرکات دست می خواند ومتناسب با آن چراغ را تغییر می دهد.

بسته های دوربین جلو و عقب کلاه Classon به منظور دو هدف به خدمت گرفته شده اند، که این مورد در نسخه منتشر شده از کلاه ایمنی هوشمند Logic NAND نیز دیده شده است. در هنگام راندن دوچرخه، دوربین به طور مستمر محیط  اطراف را هنگام نزدیک  شدن اشیاء (به عنوان مثال اتومبیل) اسکن می کند. یک الگوریتم اطلاعات را تفسیر می کند و کاربران را زمانی که شیء ای از پشت در حال نزدیک شدن است با خبر می سازد. این در حالی  است که طراحی Logic NAND به گونه ای ست که با صدا هشدار می دهد،اما Classon با چشمک زدن LED هایی در زیر لبه ی کلاه نصب شده است ترافیک در نقطه ورودی یا کور را نشان می دهد.

حافظه داخلی 4 گیگابایت Classon قادر به ضبط  و ذخیره ی ویدیو با کیفیت HD تا شش ساعت می باشد. در حالی که ممکن است قادر به ثبت فیلم زاویه باز مانند کلاه ایمنی اسکی Alpine Forcite نباشد،با یک جفت برنامه می توان پخش زنده ویدیویی و دسترسی سریع به ویرایش یا اشتراک گذاری فیلم و یا فایل های gif در رسانه های اجتماعی را فراهم کرد. با این حال، این ویژگی نیاز به یک اشتراک " Club Classon " کلوپ کلاسن دارد ، که دسترسی به آمارهای دوچرخه سواری، ناو راهنمای GPS (از طریق چراغ هایی که روی لبه ی جلوی کلاه قرار دارد)، و به روز رسانی های آینده را فراهم می کند.

Brooklyness یک کمپین Kickstarter برای کلاه ایمنی دوچرخه Classon ،با هدف دستیابی به 30،000 $ دلار در مدت 30 روز درایالات متحده ی آمریکا ، راه اندازی کرده است.بیعانه برای هر کلاه  Classon با 99 دلار شروع می شود ، که همچنین شامل یک اشتراک شش ماهه رایگان کلوپ Classon می باشد.

در حال حاضر نمونه های اولیه و الکترونیکی  این کلاه طراحی شده است. بنابراین اگر روند تجهیز تولیدات ، تست و صدور گواهینامه بر طبق برنامه پیش برود ، انتظارمی رود این محموله از کلاه ایمنی Classon در ماه آوریل، 2017 برای حامیان قابل دسترس باشد.

مترجم: خانم یوسفی0 کالا در لیست مقایسه