Blubel

تاريخ تنظيم: چهارشنبه 2 تیر ماه 1395 تعداد بازدید 1222
زنگ دوچرخه ی بلوتوث Blubel


زنگ دوچرخه ی بلوتوث Blubel

 

 

زنگ دوچرخه ی بلوتوث - چه کاری انجام می دهد؟ خب، در مورد Blubel، این زنگ با یک برنامه به  منظورارائه نشانه های ناوبری برای تعیین مسیر در گوشی های هوشمند شما همگام سازی می شود. علاوه بر این، اگر شما می خواهید به کاربران دیگر از خطرات مسیر خود هشداردهید ، شما می توانید با قاعده زنگ را بزنید.

 

از یک دوچرخه سوار بریتانیایی به نام Sasha Afanasieva بیان شده است که Blubel در حال حاضر با حمایت آی بی ام و مرکز آژانس فضایی کسب و کار اروپا، توسعه یافته است. که در این خبراینکه چگونه کار می کند توضیح داده شده است.

 

کاربران  با مشخص کردن مقصد خود در این برنامه ، وسپس با فشار دادن "Go" بر روی صفحه نمایش شروع به حرکت می کنند. زوج دستگاه Blubel توسط  LED 12 که پی در پی در حال چشمک زن هستند، جهت را نشان خواهد داد. با تغییرات در آینده نزدیک جهت مقصد با یک صدای قابل شنیدن اعلام می شود، بنابراین دیگر لازم نیست کاربران به طور مداوم به LED نگاه کرده و جهت را چک کنند.

علاوه بر این، یک LED همیشه مقصد نهایی را نشان می دهد، بنابراین کاربران می دانند که نسبت به همه ی زمان ها در کجا هستند. وقتی که به مقصد رسیده باشید همه ی LEDها  باهم فلش می زنند.


هنگامی که دوچرخه پارک شده است و ماژول الکترونیکی مقاوم در برابر آب Blubel توسط کاربر را از جایش برداشته شده است، برنامه نصب شده روی گوشی هوشمندتان مکان فعلی دوچرخه را بر روی نقشه شهر نمایش می دهد، و در مواردی مکانی را که دوچرخه در آنجا  پارک شده را فراموش کرده اید، آن را خواهید یافت. با یک بار شارژ باتری Blubel بنا بر گزارش ها به مدت دو هفته به خوبی قابل استفاده است.

 

با توجه به اینکه خیابان های شهرها می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، کاربران می توانند یکدیگر را از خطرات احتمالی، مانند ساخت و ساز جاده ها و غیره، به سادگی با زدن  زنگ آگاه سازند. این حلقه ها توسط نرم افزار ثبت می شود و وقتی به دفعات زیادی در یک محل رخ دهد، منطقه به عنوان مکان پر خطر نشانه گذاری می شود، و حتی ممکن است در نقشه های مسیر های بعدی از آن مکان اجتناب شود.

اگرتمایل داشته باشید، در حال حاضر Blubel کمپین Kickstarter خود را راه اندازی کرده است، با بیعانه £ 40 یورو (حدود 58 $ دلار) و در آینده ی نزدیک زمانی که به تولید برسد، یکی  از آنها به شما خواهد رسید.

مترجم: خانم یوسفی


0 کالا در لیست مقایسه